Представлена дорожня карта першого року для riders republic

11

Слідом за релізом far cry 6, через три тижні, відбудеться ще один великий реліз гри від ubisoft під назвою riders republic. У цьому новому многопользовательском спортивному симуляторі гравцям на старті запропонують взяти участь в масивних заїздах, зайнятися виконанням щотижневих завдань і іншими речами, про які більш детально розповідають розробники в новому трейлері.

Запуск гри зустріне всіх передсезонною подією grand opening з мультиплеєрними режимами в гонках або “битві трюків” і випробуваннями. Далі, в першому сезоні “winter bash”, будуть представлені різні тимчасові події з особливими завданнями і нагородами. У другому сезоні “showdown time” з’явиться новий режим (6v6) на аренах, де гравці зможуть битися між собою. У наступному, третьому, розробники додадуть bmx, нові події та майданчики для заїздів.

У разі, коли гравці є власниками “пропуску першого року”, то тоді вони зможуть отримати додатково вісім екзотичних комплектів, що дозволяють більш весело досліджувати відкритий світ, набори предметів та інші різні приємні бонуси.

Реліз riders republic відбудеться 28 жовтня на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і stadia.