Зміна дизайну

377

Добрий день!

Нещодавно на сайті відбулося чергове оновлення дизайну. Часи змінюються і потрібно так само оновлюватися =)
Даний дизайн включає в себе багато сучасних “плюшок”, наприклад, він однаково красиво виглядає як на великих моніторах, так і на маленьких (планшети чи телефони) “подгоняясь” під розмір. Він єдиний для всіх (раніше був фіксований і окремий для різних пристроїв). Це самий великий плюс, оскільки головне щоб статті однаково було зручно читати з монітора дюймів десь під 28, так і з мобільного телефону. Можете спробувати і переконатися.
Другим плюсом я вважаю те, що він виконаний в стилі “мінімалізм”, що так само добре впливає на читання. Адже основне це що? Так, текст. Основний акцент поставлений саме на ньому і щоб читати статті було зручно і нічого не дратувало очі.
Так само багато елементів сайту, що в старому дизайні були розкидані, тепер розташувалися в одному місці – зліва. Це зручно для навігації. Плюс до всього цього, (а може і мінус), були прибрані деякі елементи, що заважають освоєнню і не особливо потрібні.
Третій плюс це те, що прибрана навігація по сторінкам. Тепер всі коментарі і статті завантажуються автоматично і не потрібно гортати. Просто крутимо коліщатком мишки вниз і отримуємо минулі статті чи коментарі.

Ну і на “солоденьке” – форум нарешті відкрився! Він був оновлений і трохи перероблений + отримав дизайн під стати сайту.
Якщо Вам хочеться обговорити якесь питання, то можете створити в ньому тему і обговорити разом з іншими відвідувачами.

Наостанок показую який був старий дизайн:


Смена дизайна