Виправляємо помилку з кодом «80070490» в Windows 8

404

Помилка з кодом «80070490», як правило, виникає під час роботи з Центром оновлення операційної системи. Говорить така помилка про те, що конкретний файл (вказаний у сповіщенні), задіяний в оновленні системи, є пошкодженим або недоступним.


Для того, щоб спочатку запобігти появі помилки з кодом «80070490», необхідно до моменту запуску центру оновлень, відкрити інструмент під назвою перевірки готовності Системи до оновлень. З допомогою цієї функції у користувача є можливість повністю протестувати свій комп’ютер на предмет готовності до встановлення оновлення. Якщо ж подібна помилка все одно виникає, потрібно скористатися функцією відновлення системи. Все встановлене програмне забезпечення і прочая, що зберігається на дисках, інформація не буде зворушена під час відновлення Windows 8.
Устраняем ошибку с кодом «80070490» в Windows 8

Після того, як відновлення системи підійде до кінця, можна спробувати знову запустити Update. Закриваємо всі відкриті програми на комп’ютері і перезавантажуємо його. Вставляємо диск з установочними даними для Windows 8. Чекаємо, поки запуститься майстер установки самостійно.

У разі, якщо майстер установки самостійно не запускається, відкриваємо меню «Пуск» і в пошуковому рядку прописуємо наступну адресу: Назва диска з дисководом:\setup.exe. Перед вами відкриється невеликий список файлів. Знаходимо setup.exe і клацаємо по ньому двічі лівою кнопкою мишки.

Перед вами відкриється вікно майстра установки. Натискаємо на кнопку «Встановити». Вибираємо отримання останніх оновлень з Інтернету для вашої операційної системи. Можливо, системи вимагає введення ключа. Далі переходимо у вікно «Тип установки» і вибираємо пункт «Оновлення». Після цього почнеться процес оновлення. По його закінченню варто перезавантажити комп’ютер і заново запустити службу Update.
Устраняем ошибку с кодом «80070490» в Windows 8

У разі, якщо помилка не була вирішена, необхідно звернутися в технічну служу Microsoft для отримання додаткових відомостей.