Чим відкрити apk файл

134

Завантажили нову іграшку для свого планшета або смартфона, але встановити її не виходить? тоді вам може допомогти дана стаття. У ній я розповім, як правильно перекинути .apk додаток на пристрій і потім встановити його.

Файли у форматі .apk пов’язані з мобільною ос android, яка встановлена на багатьох сучасних смартфонах і планшетах. Сьогодні в мережі можна завантажити купу додатків, які можуть значно розширити функціонал гаджета. Отже, для того щоб перекинути додаток на гаджет потрібен буде кабель usb.

Скидаємо .apk на телефон

1. Підключаємо пристрій до пк за допомогою кабелю usb і натискаємо «підключити usb-накопичувач».

2. Заходимо в» мій комп’ютер ” шукаємо підключений пристрій і вибираємо папку, куди необхідно перекинути додаток. Просто перетягуємо його і виходимо з вікна провідника. Відключаємо гаджет від комп’ютера.3. Далі шукаємо на пристрої папку, куди ви раніше скинули додаток і встановлюємо його. Потрібно клікнути по ньому і коли завантажиться меню, вибираємо пункт «встановити».

Для зручності перегляду файлової системи гаджета можна встановити утиліту es-провідник, з її допомогою можна швидко відшукати потрібний файл. Інтерфейс програми організований дуже зручно, до того ж вона досить потужна. Можна налаштувати параметри відображення папок і багато іншого.

Також рекомендується встановити антивірусне забезпечення на свій android планшет або телефон, так як дуже часто в додатках, завантажених з мережі, можуть зустрічатися віруси. Це загрожує повільною роботою пристрою, а також іншими серйозними наслідками. Наприклад, якщо використовуватиантивірус dr.web, то після установки нової утиліти вона буде просканована в автоматичному режимі. Антивірусні бази періодично потрібно оновлювати (це робиться автоматично, коли пристрій підключено до інтернету).

Ну що, сподіваюся тепер, ви точно навчилися встановлювати нові додатки на свій гаджет. Крім цього тепер ви знаєте про декілька корисних утилітах, які обов’язково слід встановити на свій гаджет. За допомогою антивіруса можна буде відстежувати активність файлів, а також подивитися, які дані доступні конкретному додатку. Приділіть трохи часу цьому питанню, і у вас згодом не буде проблем!