Що робити, якщо не запускається Excel?

473

В якийсь момент, навіть працююча раніше програма Excel може перестати запускатися. З’являється, як правило, помилка з темою «Помилка напрямки команди». При цьому, в диспетчері завдань програма Excel може бути відзначена, як працює. Для того, щоб вирішити таку проблему, необов’язково відразу ж перевстановлювати програму.

Якщо у вас встановлений Microsoft Excel 2010-2013, при появі подібної проблеми, необхідно перейти на пункт «Файл» і в меню вибрати «параметри». У випадаючому меню у середині розташований пункт «Додатково». Відкриваємо меню і знаходимо там пункт «Ігнорувати DDE запити від додатків». Знімаємо галочку навпроти і підтверджуємо свої дії кнопкою «Ок».


Якщо у вас встановлений пакет Microsoft Excel 2007, всередині програми знаходимо круглу кнопку з традиційним значком офісу. Натискаємо на неї і в списку вибираємо пункт «Параметри». Відкриваємо пункт «Загальні» і знімаємо галочку з клітинки, розташованої навпроти рядка «Ігнорувати DDE запити від додатків».
Что делать, если не запускается Excel?

Якщо ж при відкритті програми Ексель, робоче вікно не з’являється і ніяких помилок не виникає, то вирішити проблему самостійно вже не вийде. Необхідно повністю видалити встановлену версію програми і встановити нову.