Док-станція nintendo switch oled оснащена новим чіпом з підтримкою 4k

12

На додаток до недавньої інформації про оснащення nintendo switch oled проводом і роз’ємом hdmi 2.0 з’ясувалося, що док-станція оновленої консолі також використовує новий чіп realtek, що підтримує виведення зображення в 4k.

Відкриття зробив користувач twitter під ніком kawlundram . Власник switch oled розібрав нову док-станцію і виявив, що мікросхема дисплейного порту hdmi використовує чіп rtd2172n kbdqh1 . Судячи з усього, мова йде про ту саму “мультимедійної soc 4k uhd”, яка була виявлена в файлах січневого оновлення switch.

Інформація сама по собі мало що значить для switch oled, але, по крайней, підтверджує, що nintendo оновила апаратне забезпечення док-станції, можливо, із заділом на гіпотетичну switch pro . Крім того, новий док відрізняється від оригінального наявністю функції оновлення прошивки. Kawlundram припускає, що в майбутньому через оновлення софта в док-станцію можуть бути додані додаткові можливості, подібно до того, як недавно на switch реалізували підтримку bluetooth audio.