Диявол тобі цього не пробачить! 10 головних помилок гравців в diablo 2: resurrected

26

Оригінальна diablo 2 була жорстокою і безжальною по відношенню до гравців грою, яка нічому тебе не вчила і з ходу кидала на натовп монстрів, в надії, що гравець зможе сам впоратися з усіма труднощами. diablo 2: resurrected продовжує її традиції, і якщо на самому початку розібратися, що тут і як, ще цілком реально, то, зробивши кілька серйозних помилок по ходу проходження, ви просто захочете видалити гру на пізніх актах, тому що пройти її до кінця точно не зможете. Ми зібрали 10 головних помилок гравців, які вам краще не допускати, щоб нарешті здолати сатану!

Не відмовляйтеся від допомоги

Почнемо з банальної помилки, яку часто роблять новачки. Після проходження пари початкових квестів вони відмовляються від допомоги найманця. Не робіть так! я зараз серйозно. Так, на перший погляд, піксельний бовдур навряд чи зможе здолати самого сатану, та й, можливо, не відразу почне справлятися з натовпом ворогів, але це тільки на самому початку. Поступово найманець може стати вірним соратником в бою і регулярно почне прикривати ваш тил і давати корисні аури.

Справа в тому, що у кожного найманця в грі є свій інвентар. Вам варто підібрати для нього хороші шмотки і зробити акцент на бонусах до певних навичок. По суті, в diablo ii: resurrected ви можете прокачувати відразу 2 персонажа, причому так, як вам захочеться. Якщо не звертати уваги на найманця і його обмундирування, грати вам буде набагато складніше. Так що припиняйте думати про можливість найняти npc помічника, як про покупку»груші для биття”. При грамотному використанні найманець може стати смертоносною зброєю, про що ми вже писали в нашому минулому, але вирішили нагадати вам ще раз.

“танки” не пройдуть

У подібних іграх часто є можливість створювати так званих танків, які спокійно влітають в заміс і перемагають ворогів практично без єдиної подряпини. На жаль, а може бути і на щастя, в diablo ii: resurrected це працює взагалі по-іншому. Якщо ви граєте на рівні складності “нічний кошмар” або» пекло”, то в пізніх актах тупим закликуванням не перемогти навіть пачку рядових ворогів, не кажучи вже про босів. У таких дуелях з ймовірністю 99% ви підете на той світ і потім почнете шукати місце, де можна обнулити всі навички і створити новий білд (якщо що, за всю гру така можливість буде аж 1 раз).

Тут “танк” повинен бути не тільки досить “товстим” з точки зору кількості здоров’я, але ще і маневреним. Тобто вам знадобляться активні навички ухилення. Перемагати ворогів і босів в пізніх актах можна тільки завдяки регулярному пересуванню і ухилів від різних магічних снарядів з боку нечисті. Так що припиніть створювати “танків”, які покладаються тільки на великий запас здоров’я і свою броню, з цього нічого хорошого не вийде, вже повірте.

Швидше за все, навіть ті люди, які вперше стикаються з rpg або проектами з рольовими елементами, прекрасно розуміють, що потрібно уважно дивитися на бонуси в описі кожного предмета. Нерозумно брати магічний жезл, який додає шкоди від певної стихії, якщо спочатку ви качаєте персонажа в звичайний шкоди від холодної зброї. Проте грамотний підбір шмоток по навичкам – не єдиний шлях до успіху в diablo ii: resurrected , тому що тут є таке поняття, як «синергія навичок».

Це означає, що серед доступних навичок є, скажімо так, другорядні, які дають бонуси основним. Тобто ви бачите якийсь навик» один «в гілці, який йде першим і від нього може йти кілька»другорядних”. Завжди вибирайте той, що дасть якийсь бонус першому. У diablo 2: resurrected їх не сказати, щоб багато, але вони є, і від гравців потрібно тільки уважно читати опис навичок, щоб все зробити правильно. Якщо не звертати уваги на синергію, ви просто даремно будете витрачати очки навичок і ваша прокачування буде менш ефективною.

Два спорядження добре, але я віддаю перевагу одному

Вам навряд чи вдасться пройти гру до кінця, якщо у вашого персонаж буде тільки один набір спорядження. Ну погодьтеся, не просто так розробники дали можливість мати два набори обмундирування. Справа в тому, що неможливо зібрати один білд, який буде захищати від будь-якого виду шкоди і наносити різноманітні атаки, щоб перемагати абсолютно всіх ворогів. Насправді так не працює жодна гра в подібному жанрі, і новачкам краще запам’ятати це раз і назавжди.

Завжди намагайтеся збирати два абсолютно різних набору спорядження і мати в загашнику кілька видів зброї. Наприклад, той самий діабло, який чекає вас ближче до фіналу, чомусь на дух не переносить фізичної шкоди з дальньої дистанції. Відповідно, граючи за персонажа, який за задумом повинен наносити тільки ближній шкоди, потрібно мати при собі цибулю, інакше сутичка з сатаною може затягнутися на кілька болісних вечорів, і не факт, що ви взагалі зможете перемогти. Точно так же по ходу проходження легко нарватися на унікальних мобів, які, маючи досить мало здоров’я, завалять вас лише тому, що почнуть наносити просто величезної шкоди отрутою або вогнем, а у вас не знайдеться спорядження із захистом від такого виду шкоди. Збирайте два різних набору обмундирування і ви не пошкодуєте!

Захист, захист і ще раз захист

Якщо ви вирішили, що пройти гру вам допоможе максимальна прокачування сили і атакуючих навичок, то ви дуже сильно помиляєтеся. Безперечно, в пізніх актах diablo ii: resurrected зажадає від вас значних цифр шкоди, тому що вороги стануть «товщі», та й деяких босів просто неможливо перемогти при наявності слабкої атаки. Проте ні в якому разі не забувайте качати наступні навички: захист, блок, уворот, ухилення, опір і, звичайно ж, здоров’я.

Справа в тому, що в фінальних актах вороги еволюціонують, і битися з ними стане набагато складніше. Вони будуть телепортувати і накидати на вас різноманітні заклинання, відповідно, герой, у якого всі окуляри навичок вливалися в силу і атаки, виявиться просто безпорадним і нічого не зможе протиставити поплічникам сатана. Запам’ятайте, в diablo ii: resurrected дуже важливо правильно розділяти окуляри навичок і робити персонажів зі збалансованим співвідношенням атакуючих і захисних умінь. Без цього вам не перемогти диявола!

Страждати клептоманією

Ігри про лут припускають наявність величезної кількості лута, і це викликає у багатьох новачків напади клептоманії. Вони починають тягнути в свій інвентар абсолютно все і навіть не думають про те, що більшість предметів їм взагалі не потрібні. Враховуючи той факт, що в diablo ii: resurrected розробники не спромоглися збільшити кількість слотів в інвентарі і хоч якось допомогти гравцеві взяти більше, то так звана клептоманія стає не найкращим рішенням.

Протягом першого акту ви, в принципі, можете набивати кишені і потім бігати або телепортуватися в місто, щоб все продавати і отримувати золото, але в подальшому вам це буде не потрібно. Поступово золота стане досить багато, щоб взагалі не звертати уваги на 99% лута, який падає з ворогів. А ось дійсно корисні речі в diablo ii: resurrected можна просто виграти в «рулетку» у торговця. Так що припиніть тягнути все, що погано лежить, і звертайте увагу тільки на корисні речі.

У diablo ii: resurrected є прекрасна можливість зіграти в так звану «рулетку» і отримати легендарну шмотку хоч на самому початку гри. Я говорю про покупку неідентифікованих магічних предметів, які іноді виявляються дуже корисними. Так ось в це місцеве “казино” новачкам варто пограти замість того, щоб витрачати гроші на звичайні речі у торговця, які, по суті, справжнісіньке сміття.

Скажу відразу, навіть на самому початку нічого не купуйте з обмундирування у торговця. Ви виб’єте собі точно такі ж шмотки, а може, і краще, буквально після 2-3 завдань першого акту, і цього буде більш ніж достатньо. Витрачайте гроші на» рулетку ” і рано чи пізно вам випаде по-справжньому крутий предмет. Це будуть незабутні відчуття, вже повірте.

Багато новачків помилково думають, що в таких іграх варто прокачувати один вид шкоди або загальний захист персонажа, але в diablo ii: resurrected таке не працює. Цей світ занадто суворий, щоб вам вистачило одного виду шкоди на пізніх актах. Справа в тому, що вороги тут поступово еволюціонують і у них не тільки додається кількість атак, але ще і з’являються нові види шкоди і захисту.

Якщо ви хочете пройти diablo ii: resurrected до кінця, то настійно рекомендую прокачувати мінімум 3 види шкоди і намагатися підбирати речі таким чином, щоб у вас був захист від якомога більшої кількості видів шкоди. В іншому випадку, приблизно починаючи з 4 акту, навіть звичайні вороги будуть карати вас так, що і продовжувати неЗахотітися. Припиняйте робити “ставки” на щось одне і урізноманітніть можливості свого персонажа.

Перекачування навичок

Можливо, ви здивуєтеся, але в diablo ii: resurrected є такі навички, які неможливо прокачати на 100%. Через це багато гравців витрачають очки навичок даремно або напяливают на себе шмотки, які дають непотрібні бонуси. Наприклад, опір магічному втраті і шанс блокувати атаку противника можна докачати максимум до 75%. У підсумку, якщо продовжувати вкидати в них окуляри навичок, ви просто витратите їх даремно і нічого не отримаєте.

Новачкам потрібно намагатися доходити до верхнього ліміту прокачування і на ньому зупинятися. При цьому, якщо у вас є ще й шмотки, які дають бонуси прокачаним до 75% навичкам, то краще від них позбутися. У diablo 2: resurrected величезна кількість лута, і знайти не менш корисну річ, яка поліпшить інші можливості вашого персонажа, щоб це пішло йому на користь, максимально просто. Так що пам’ятайте про ліміти і витрачайте очки навичок правильно з самого початку, в іншому випадку битву з фінальними босами ви навряд чи переживете.

Думати, що унікальні монстри не унікальні

Я говорю про помилку багатьох новачків, які помилково думають, що унікальні моби в diablo ii: resurrected точно такі ж, як звичайні, тільки «товщі». Це не так, тому що в цій грі кожен унікальний монстр може володіти абсолютно будь-яким набором навичок і відправити вас на той світ швидше, ніж ви встигнете ознайомитися з усім їх арсеналом.

Насправді навіть боси не такі складні в diablo ii: resurrected , як сутички з купками унікальних монстрів, тому що перші володіють конкретним патерном поведінки, і його легко запам’ятати. Зрозуміти, що вас чекає в бою з новим видом унікальних мобів, неможливо – це завжди лотерея. Будьте пильні і підходите до таких боїв акуратно, а на перших рівнях краще взагалі на них не лізьте, тому що потім будете дуже довго починати свої забіги з міста до трупа і назад, поки гра не почне дратувати.

Якщо ви припините робити всі ці помилки, то гарантовано почнете більш комфортно почувати себе в грі і у вас не буде бажання все кинути і видалити diablo 2: resurrected . А якщо серед наших читачів є ті, хто не один рік сидів ще в оригінальній diablo 2 і знає її напам’ять, то обов’язково напишіть в коментарях, які ще поради ви б дали початківцям гравцям. Я впевнений, їм це буде корисно.