Переміщення користувача каталогів Windows

  235

  Кожна обліковий запис, створена в Windows, має свої власні користувацькі каталоги, в яких зберігаються особисті файли. Такими каталогами є Документи, Музика, фотографії, Відео, Файли для скачування, Шпалери і т. Д.
  За замовчуванням всі користувацькі каталоги є підкаталогами каталогу «% userprofile%», який знаходиться в системному розділі ( змінні середовища ). Це не дуже гарне місце, краще зберігати ваші файли в окремому розділі: один розділ для системи і встановлених програм, інший (або більше) розділ для користувача файлів. Потім в ситуації переустановки системи (переустановка, форматування) ми можемо відформатувати системний розділ без необхідності копіювати файли. Також у разі збою системного розділу особисті дані зберігаються в окремому несистемном розділі. Опис розмітки і програм для цього: розмітка диска

  Як мені перемістити користувацькі каталоги?

  Windows 7/8
  В Win7 ми відкриваємо розташування C: Users username. Ви також можете відкрити каталог, натиснувши в меню «Пуск» >>> «Ім’я облікового запису користувача» (у правому верхньому куті) або ввівши «c: users» в пошуковій системі і виберіть користувача зі списку.
  У відкритому місці клацніть правою кнопкою миші по вказаним каталогу, наприклад, «Мої документи» і виберіть «Властивості». Перейдіть на вкладку «Макет» і в полі вкажіть шлях до нового каталогу (буква диска і каталог) – з допомогою кнопки «Перемістити» ми можемо вказати каталог, використовуючи діалогове вікно. Наприклад, я створив каталоги: G: Music, G: Video, G: Pictures і G: Documents і перемістив в них папки My Music, My Video, My Pictures і My Documents.
  Натисніть ОК і підтвердіть створення і передачу каталогу.

  Windows XP
  В Win XP меню Пуск >>> клацніть правою кнопкою миші Мої документи >>> Властивості. У вікні ми вибираємо нове цільове розташування – ми можемо використовувати кнопку «Перемістити».