Витік “доктора стренджа 2 «показав лиходія і нового героя mcu

46

Після виходу » людини-павука: немає шляху додому «наступним фільмом кінематографічний всесвіт marvel стане » доктор стрендж і мультивселенная божевілля” .

Ми багато чого ще не знаємо про майбутній блокбастер, за винятком кількох ключових учасників акторського складу. Оскільки фільм, як повідомляється, піддається перезнімання, нам, ймовірно, доведеться трохи почекати, щоб побачити офіційні кадри, але нещодавно просочився товар за проектом підтверджує чутки.

Набір lego, з яким ви можете ознайомитися нижче, показані фігурки стівена стренджа / доктора стренджа ( бенедикт камбербетч), вонга (бенедикт вонг) і новачка америки чавеса (сочіл гомес), що борються з гаргантосом (gargantos). Схоже, це підтверджує, що у фільмі присутній відносно маловідомий лиходій marvel, який дебютував в sub-mariner в 1969 році.

Звичайно, фанати напевно будуть припускати, чи може гаргантос привести до появи шуму-горату, великого міжпросторового монстру. Є шанс, що ім’я гаргантос могло бути димовою завісою (подібно до того, як студія представила канга завойовника як» той, хто залишається “в «локі” ).