Як прибрати плитки з меню Пуск

606

У Windows 10 повернулося меню Пуск. Воно включає у собі як звичні пункт з часто використовуваними програмами, так і стиль Metro з плитковим інтерфейсом. Змінювати це меню можна за своїм бажанням відразу ж у ньому. Наприклад, можна додати скільки завгодно плиток (ярликів) і розташувати їх як Вам завгодно, попутно розширивши це меню щоб все влізло, так і навпаки прибрати все зайве.
Таким чином можна повернути повністю стиль від Windows 8, “закидавши” Пуск безліч плиток і зробивши меню на весь екран.
Але так само можна піти в іншому напрямку і видалити всі плитки, залишивши лише сам Пуск без плиток, і буде щось на зразок Пуску в Windows 7 і як це зробити написано нижче.

Отже, першим ділом видаляємо плитки з Пуску шляхом натискання правої кнопки миші на кожній і вибравши в контекстному меню “Відкріпити від початкового екрану”


Після цього залишається як би порожнє поле праворуч без плиток. Залишається лише “взятися” за правий край курсором миші і змінити розмір шляхом перетягування вліво, щоб вийшло щось на зразок такого:
Как убрать плитки с меню Пуск

Як бачите, можна тепер сказати, що меню Пуск в Windows 10 стало класичним і звичним. Точніше таким яким було в Windows 7.