Як відключити Windows defender 10

753

Досить часто користувачі намагаються відключити Windows defender 10. Але зробити це не так просто. Спочатку необхідно завантажити спеціальну утиліту, NoDefender. Зробити це досить легко. Тим більше, що немає необхідності встановлювати утиліту. Необхідно просто відкрити виконавчий файл.

Відключаємо весь функціонал Захисника Windows Defender. Для цього заходимо в утиліту і знаходимо кнопку «Open Windows Defender Settings». Заходимо в «Параметри», далі відкриваємо вкладку «Оновлення та безпека».


Відкриється нове вікно утиліти. Саме тут і відбувається повне відключення Захисника ОС Windows 10. Для початку видалення наживаємо кнопку «Disable Windows Defender».
Как отключить Защитник Windows 10

Перед вами відкриється нове вікно утиліти, яка сповістить вас про повне відключення Windows defender 10. Зверніть увагу, що саме за допомогою Windows Defender можна і включити Захисник.
Как отключить Защитник Windows 10

Завантажити програму можна на офіційному сайті абсолютно безкоштовно. Єдиний хвилин утиліти полягає у відсутності російського інтерфейсу. Хоча примітивність маніпуляцій дозволить навіть незнаючій людині відключити або включити Захисник Windows 10.