Fifa 22 preview packs дозволить гравцям побачити, що вони купують в ultimate team

34

Версія fifa 22 ultimate team принесе пакети попереднього перегляду-одне з найбільших змін, внесених ea в структуру мікротранзакцій в режимі мережевої гри з моменту її запуску.

Команда ea fifa live повідомила про це в масштабному оновленні, в якому детально описано, чого гравці можуть очікувати від fifa 22 ultimate team на старті. Хоча вихід самої fifa 22 намічений на 1 жовтня, гравці ea play pro зможуть почати грати вже 22 вересня на пк, а пакети попереднього перегляду будуть доступні в магазині ultimate team відразу після запуску.

Пакети preview packs були представлені в fifa 21 ultimate team в червні в якості нової опції в магазині: на відміну від стандартних пакетів, вміст яких розкривається тільки після покупки в типовому стилі лутбокса, пакети попереднього перегляду дозволяють побачити все, що знаходиться всередині, прямо в магазині. Заглянувши всередину, ви можете або купити пакет (після чого він буде негайно замінений на свіжий preview pack), або почекати, поки він буде замінений після закінчення зворотного відліку часу оновлення.