Вибираємо гаджет в подарунок до Дня захисника Вітчизни. Друга частина

297

Продовжуємо вибір подарунків зі світу гаджетів до майбутнього свята, присвяченого всім захисникам Вітчизни. Вчора було розглянуто деякі варіанти: комп’ютерна миша Logitech G502 HERO, NVIDIA SHIELD TV, ехолот Deeper PRO+ та електронна книга. Продовжимо подальший огляд.

Портативна акустична система

Зима добігає кінця. Незабаром побіжать струмки, вигляне сонце. Непомітно настане літній сезон. А це відпочинок, море, пляж. Рідко такі заходи проходять без веселощів і музики. Для створення відповідного настрою потрібен апарат, який може без проводів (незручно на пляжі шукати розетки і тягнути дроти) озвучити улюблені мелодії.

Тут відразу ж на перший план виходять портативні колонки, основною перевагою яких є відсутність у них проводки і можливість автономної роботи. Крім того, захист від пилу і вологи за стандартом IP67, що дозволяє використовувати виріб під дощем або біля джерел води, не побоюючись за його безпеку.

Мова йде про пристрій Sony EXTRA BASS SRS-XB41, що має до всього іншого ємний акумулятор. Він дозволяє активно його експлуатувати протягом доби. Також в арсеналі таких колонок LED-підсвічування, що працює в одному ритмі з відтворюваними музичними творами, функція Party Chain. Вона передбачає підключення до ста гаджетів одночасно. Є ще спеціальні настройки звучання, які встановлюють і регулюють вибраний частотний діапазон.

Крісло для геймера

У любителів ігор свої інтереси. Не завжди легко їм вибрати подарунок. Іноді непросто вгадати гру, якій віддається перевага, не кажучи вже про щось більш складне.

Є один предмет, без якого геймеру буде нелегко подорожувати по віртуальному світу. Це геймерське крісло ThunderX3 BC3, що мають дизайн у стилі «мілітарі». Воно забезпечене ортопедичними подушками і має більш потужну конструкцію газового ліфта, працюючого з вантажами вагою до 150 кг

Обробка робочої поверхні екошкірою за технологією AIR Tech, дозволяє не турбуватися про процесі догляду за кріслом. Крім того, це покриття вентильоване і не дозволить любителю ігор взмокнуть під час тривалих комп’ютерних баталій. Не сприяють втоми підлокітники, що мають індивідуальні настройки і відкидний механізм. Він допоможе зручно розташуватися і отримувати насолоду.

Мобільний пристрій, смартфон

Стрімкі темпи розвитку технологій виробництва мобільних гаджетів нерідко ставлять в безвихідь своїми можливостями досвідчених фахівців. Що вже тут говорити про звичайних користувачів. Виробників смартфонів і самих моделей тьма. Розібратися в їх характеристиках, зробити аналіз і вибрати оптимальний для себе варіант складно.

Більшості користувачів потрібен великий екран, непогана камера і висока ступінь автономності пристрою. Одним з прикладів такого смартфона може бути OPPO AX7 з акумулятором ємністю 4230 маг. Він дозволяє йому функціонувати без підзарядки не менш 48-70 годин при середньому навантаженні.

Апарат не боїться низьких температур, якість його роботи зберігається навіть при температурі навколишнього -200 С. У нього невеликий виріз і покриття, яке не допускає відблисків. Це дозволить довго насолоджуватися переглядом улюблених фільмів або подорожувати по світу мобільних ігор.

Відеореєстратор

Цей пристрій стане ідеальним подарунком для автолюбителя. Багато моделей мають схожі зовнішні дані. Тут виникає необхідність у вивченні технічної начинки майбутнього подарунка і деяких нюансів його експлуатації.

Наприклад, відеореєстратор Cansonic UltraDash C1 має магнітне кріплення і наскрізне харчування. Немає ніяких труднощів з його підключенням або зміною місця постійної дислокації. Це вимагає мінімальних зусиль.

Апарат оснащений сенсором Sony Exmor з діафрагмою f/1.8, яке здійснює зйомку якісної незалежно від часу доби. Також допустима його експлуатація в широкому діапазоні температур: від -100 до + 600 С. Крім функції відеозапису пристрій оснащений можливістю контролю маршруту переміщення. Це стає можливим дякую наявності вбудованого GPS-модуля. Усі дані фіксуються у фірмовому додатку з можливістю подальшого їх аналізу або просто перегляду.

Джерело: http://fastping.com.ua/