Apple відмовилася повертати fortnite в app store до винесення остаточного рішення суду-це може затягнутися на роки

25

За словами генерального директора epic games тіма суїні , apple не збирається повертати популярну королівську битву fortnite на свої платформи до тих пір, поки не буде винесено остаточне рішення по недавній судовій справі і не будуть вичерпані всі можливості оскарження.

Суїні твітував пару своїх електронних листів, перше з яких він надіслав на адресу apple минулого тижня. У ньому йдеться про те, що epic, згідно з рішенням судді, виплатила «яблучної компанії» 6 млн доларів і просить реактивувати аккаунт розробників.

Другий лист був відповіддю від юрисконсульта apple. У ньому вказується, що постанова судді про припинення дії ліцензії розробника epic була правомочною. Крім того, в тексті зазначалося “лукаве поведінка epic в минулому”, що передбачає запуск альтернативного способу оплати в fortnite в порушення правил цієї ліцензії.

” в даний час apple скористалася своїм дискреційним правом не відновлювати обліковий запис програми розробників epic. Більш того, apple не буде розглядати подальші запити про відновлення доступу до тих пір, поки рішення окружного суду не стане остаточним і не підлягає оскарженню”, – заявив юрисконсульт apple.

Суїні вже написав, що апеляційний процес у справі може розтягнутися на п’ять років. Epic раніше оскаржила судову постанову, в якій програла дев’ять з десяти пунктів.

” apple збрехала. Цілий рік apple витратила на те, щоб переконати світ, суд і пресу, що вони ‘будуть раді поверненню epic в app store, якщо перші погодяться грати за тими ж правилами, що і всі інші’. Epic погодилася, і тепер apple допустила чергове зловживання своєї монопольної влади по відношенню до мільярдів користувачів”, – заявив тім суїні в своєму пості в твіттері.