методи створення сайту

10-9-2020

not found

У такій справі, як створення сайту, розцінки можуть варіюватися в широких межах: від обіцяних низкою компаній 5.000 до 300.000. А вся справа в тому, що існують різні методи створення сайту: створення ресурсів з унікальним дизайном, створення на основі готових рішень і створення шаблонних сайтів (конструктори). Вважається, що створення офіційного сайту вимагає обов'язкової розробки унікального дизайну, відтворення складних деталей і впровадження складних програмних рішень. Насправді все не зовсім так.

Оптимальне рішення

Справа в тому, що майже всі сайти структурно однакові: у них є розділи «контакти» і «про компанію», зліва розташовано основне меню, зверху – додаткове, у верхній частині є графічна «шапка», а внизу найчастіше можна знайти контактну інформацію . Наша компанія створила кілька готових структурних рішень, в рамках яких можна практично повністю міняти графічне наповнення, залишаючи концепцію структури. Таким чином розробка сайтів і створення сайту компанії не вимагають унікального дизайну, якщо є готові рішення. При створенні сучасного сайту ви просто вибираєте потрібну структуру і замовляєте сайт.

Є дешевше?

Звичайно, є компанії, які можуть зробити сайт дешевше, але при цьому вони використовують шаблони. Створення веб-сайту на основі шаблону – це просто наповнення чужого дизайн-макету нової інформації. Тобто у вас буде такий же сайт, як у кого небудь ще. У нас створення веб-сайту за вартістю вище, тому що ви отримуєте практично унікальний дизайн – дублюється тільки структури (розташування меню, банерів, кнопок), все інше можна міняти. Крім того, ми не тільки забезпечуємо створення сайтів на замовлення, ми забезпечуємо їх зручною системою управління контентом FPGroup CMS.

Наявність системи управління контентом істотно спрощує створення і просування веб-сайту. Важливо, що наша CMS на відміну від більшості безкоштовних додатків ніяк не заважає просуванню ресурсу в пошукових системах: не формує дзеркальних посилань, не "висне» і правильно відображає вміст сторінки. Також на нашій CMS можливе створення складних сайтів з насиченою структурою і каталогом продукції.

Як ми це робимо?

Наш алгоритм створення сайту гранично простий: ви вибираєте вподобану вам структуру сайту, зв'язуєтеся з нашим менеджером. На наступний день наш менеджер приїжджає до вас, погоджує зовнішній вигляд майбутнього сайту і укладає договір. Через два дні сайт вже готовий! Зазвичай створення ефективного сайту займає не менше півроку, включаючи час на розробку концепції і дизайну. У нашій компанії всі роботи будуть завершені протягом п'яти днів: від моменту вашого першого дзвінка до появи сайту в Сеті.Ми дотримуємося загальноприйнятим принципам створення сайтів, що дозволяє робити ресурси по-справжньому ефективними і прибутковими.

Справа в тому, що на наших сайтах користувач швидко орієнтується, завдяки типовій структурі, і здатний знайти потрібну інформцію. Найчастіше створення і просування інтернет-сайтів виявляється марним саме через незручне сайту: на ньому важко знайти телефони, немає інформації про компанії, а всі тексти хоч і цікаві, але нечитабельним. Розроблені нами готові рішення ретельно вивірені відповідно до принципів і правил юзабіліті, що зводить до мінімуму втрати від поганого дизайну.

Якщо вам потрібне створення сайту, то вам достатньо просто зателефонувати нашим менеджерам. Ви отримаєте повну консультацію щодо термінів, правил і вартості створення рекламного сайту в нашій компанії. У разі необхідності менедежер допоможе вам визначитися з готовим рішенням і продумати концепцію майбутнього сайту. Створення якісного сайту за розумні гроші – телефонуйте зараз!

Також хочемо вам порекомендувати