Ціна за одну монету ефіру перевищила 4300 доларів сша

32

За останню добу курс ефіру (ethereum) виріс більш ніж на 11% і перевищив 4300 доларів сша за одну монету. Причини цього зростання лежать у фактично неконтрольованій програмі кількісного пом’якшення з боку фрс сша.

Кількісне пом’якшення (quantitative easing, qe) – це інструмент, який використовують центральні банки для додавання грошей безпосередньо в економіку країни. Кількісне пом’якшення не передбачає друк великої кількості нових фізичних грошей, цей процес відбувається шляхом створення безготівкових грошових коштів, які йдуть на викуп облігацій. Фрс знизила ставки і запустила масштабну програму викупу облігацій для підтримки економіки на початку пандемії коронавірусу в березні 2020 року.

Протокол вересневого засідання фрс показав, що на поточний момент керівники американського цб готові приступити до згортання програми кількісного пом’якшення (qe) в найближчі місяці і завершити її до середини 2022 року.

Таким чином, очікувати завершення поточного циклу зростання кріптовалютного ринку можна до кінця поточного року. Для багатьох читачів це безсумнівно є позитивним прогнозом. Досить імовірно, що дані зміни дозволять їм придбати таку бажану сучасну відеокарту в середині-кінці 2022 року. Особисто я сподіваюся, що у мене вийде купити собі відеокарту 4000 серії від nvidia приблизно через рік, що непогано.