Показано, як знімали сцену з тревором слеттері і моррісом в ” шан-чи»

34

« шан-чи і легенда десяти кілець » запропонував новий погляд на кіновсесвіт marvel, особливо, коли титульний герой сіму лю опинився в перевернутому світі, коли дізнався про своє справжнє минуле і майбутнє.

В якийсь момент сюжету шан-чи опиняється віч-на-віч зі своїм батьком-лиходієм, одночасно дізнавшись правду про свою матір і сестру. Це призвело до відкриття абсолютно нового світу-села та ло, альтернативного виміру з як добрими, так і злими істотами, заснованого на китайській міфології.

Раніше ми познайомилися з одним з таких істот: це був морріс, пухнасте шестинога тварина з крилами і без голови. Він був другом тревора слеттері у виконанні бена кінгслі, що здалося вельми незвичайним. І тепер, marvel studios показали, як вони змогли оживити морріса на великому екрані.

Старший супервайзер з візуальних ефектів кріс таунсенд нещодавно дав інтерв’ю ew, коли розповів, як він і його команда втілили в життя міфічну істоту:

У нас було кілька речей. Ми знімали і готувалися, і один з реквізитів, які знайшли в інтернеті – це опудало вомбата. Якщо ви коли – небудь бачили вомбата-він дуже схожий на морріса. Якщо взяти вомбата, додати ще пару ніг, прибрати мордочку і додати крила – вийде морріс. Це було дійсно цікаво. У нас була ця м’яка іграшка, а потім ми попросили відділ реквізиту побудувати кілька зелених фігур у формі морріса без крил і ніг, просто, щоб наші актори могли його помацати і потримати. І він був важким. Всередину ми помістили мішок з піском, і, коли актори піднімали його, вони відчували певну вагу.

Також ми отримали фотографії зі зйомок “шан-чі ” » де бен кінслі тримає прототип морріса: