Зберігаємо і відновлюємо роздачі при перевстановлення Windows

312

При перевстановлення Windows дуже не хочеться втрачати те, що вже “нажите”. Сьогодні торкнемося такої теми, коли Ви використовуєте інтернет торрент трекери і клієнти і раптом Вам потрібно перевстановити систему або почати на новому комп’ютері роздавати свої роздачі. Зрозуміло не хочеться втрачати всі роздачі і продовжити щоб все було як раніше. Ось у цій стаття я допоможу Вам і опишу як можна зберегти свої роздачі в самому популярному торрент клієнті Utorrent, а потім їх знову відновити.


Цей спосіб допоможе тоді, коли всі Ваші завантажені і роздаються файли знаходяться в тих папках, які Ви почали їх завантажувати. Тому якщо Ви перевстановлюєте систему, то не варто відформатувати розділ (диск) або видаляти папки з завантаженими файлами. Ви краще скопіюйте їх куди небудь, а потім “покладіть” знову так, як було раніше.
Ну а якщо хочете перенести на інший комп’ютер, то скопіюйте ці файли в такі папки, як і на старому. Думаю воно і зрозуміло, адже шляхи до них повинні бути однаковими.

В принципі тут нічого складного немає. Всі файли, потрібні для того, щоб програма могла визначити, що і де знаходиться, розташовані за наступними адресами:

Для Windows XP: %USERPROFILE%\Application Data\uTorrent

Для Windows Vista, 7, 8: %USERPROFILE%\appdata\roaming\uTorrent

Просто копіюєте це в адресний рядок провідника і потрапляєте в потрібну нам папку.

Тут потрібно виділити і скопіювати в будь-яке зручне місце.

Після переустановки Windows, встановлюємо Utorrent, а потім переходимо в ту ж папку, шлях до якої я написав вище. У неї вставляємо все що скопіювали до цього.

У результаті повинна вийде так, що Всі роздачі і файли будуть збережені і Ви зможете далі качати і роздавати їх.

Якщо розібрати докладніше що ми робимо, то вийде так: у папках, на які я дав посилання, знаходяться всі необхідні файли для роботи з Utorrent. Зокрема, там містяться і завантажені Вами файли, які в свою чергу містять у собі шляхи, в яких зазначено, де знаходяться завантажені файли.
Не заплутав? Може бути…

Поясню на простому прикладі.
Припустимо, у Вас по дорозі D:/Новая папка/завантаження/Нове/гри знаходяться кілька “іграшок”. Ви вирішили перевстановити систему (або вирішили продовжити роздавати їх з іншого комп’ютера) і Вам потрібно, щоб після того, як Ви запустите свій торрент-клієнт Utorrent), у Вас все було як раніше.
Адже якщо Ви вирішите просто так запустити торррент-клієнт, то він не зрозуміє нічого – де які роздачі знаходяться і де потрібні файли для нього.

Зазвичай просто беруть і копіюють завантаження куди-небудь в папку D:/Новая папка і все. Зрозуміло нічого працювати не буде. Потрібно обов’язково “закидати” у ту папку, яка і була До цього.
Тому Ви вказуєте” йому (скопіювавши в потрібні папки файли) де знаходяться роздачі і він буде працювати.

Ось як то так… Я вже не знаю як простіше пояснити. Сподіваюся всім все зрозуміло.