Як створити домен для сайту.

2-16-2018

Як створити домен для сайту.
Для реєстрації домену, спочатку перевірте доступність домену на сайті dig.ua. Якщо домен нікому не належить, то пошук не видасть результату, в іншому випадку Ви побачите дані про те, хто зареєстрував вказаний домен. Доступний до реєстрації домену можна зареєструвати на сайті одного з Акредитованих реєстраторів. Виберіть реєстратора, з яким вам зручніше працювати, перейдіть на його сайт замовте потрібний домен. Після того, як ви зареєструєте домен у Акредитованого реєстратора, він не почне працювати до тих пір, поки Ви не підтвердите реєстрацію домену. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить домен.
Код підтвердження відправляється у вигляді SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон, після підтвердження відбувається делегування раніше зареєстрованого домену. Підтвердження здійснюється шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення адміністратору домену з пропозицією підтвердити або заборонити зміну даних. Зміна реєстратора домену відбувається після отримання запиту від нового реєстратора, запит повинен містити секретний код домену, який надає новому реєстратору адміністратор домену.
Перед ініціюванням трансфера домена, новий реєстратор зобов’язаний надіслати електронний лист Адміністратору стерпного домену з інформацією про намір ініціювання процедури трансферу і пропозицією дозволити виконати таку операцію. На наданий номер телефону не доставляються SMS повідомлення та реєстрант не реагує на повідомлення повідомного характеру на наданий email.