Слух: розкрито нові деталі marvel’s spider-man 2 для playstation 5

13

У мережі з’явилася нова інформація, присвячена грі marvel’s spider-man 2 . Джерелом є користувач reddit , який називає себе співробітником студії insomniac games. однак до витоку варто ставитися з великою часткою скепсису. також остерігайтеся спойлерів .

Як стверджує інсайдер, в більшості місій у гравців буде вибір-грати за пітера паркера або майлза моралеса. Сюжетна кампанія буде єдиною, причому будуть доступні місії, в яких дозволять перемикатися між героями (один буде битися з групою ворогів, а інший – діяти більш приховано).

Паркеру буде приділено приблизно 80% історії, а майлзу – 20%. Кожен з людей-павуків володіє своїми унікальними здібностями.

На початку гри пітер паркер отримує симбіота, який був розроблений в oscorp industries . Пізніше герой втратить венома, який знайде таємничого нового господаря, а головний герой дивом уникає смерті. Після цього пітер створює на основі розробок отто октавіуса спеціальні клешні, які можна побачити на одному з перших офіційних скріншотів.

Цікаво, що клешні були і в першій грі як ультимативна здатність костюмів залізної людини-павука. Що стосується майлза, то він буде використовувати свій паралізуючий удар.

Головним опонентом у сиквелі стане сергій кравінов (кравен-мисливець). Саме його голос можна почути в дебютному трейлері. Найманці кравена замінять бійців пвк sable international і будуть постійно присутні в нью-йорку.

Серед другорядних лиходіїв згадуються ящір, лють (юрі ватанабе) і містеріо, проте місія за участю останнього буде жартівливою. Веном ж буде набагато більш похмурою версією, ніж симбіот з коміксу. Новим носієм костюма стане “не той, про який всі думають”, стверджує інсайдер.

Розробники вирішили доопрацювати систему трюків з spider-man: miles morales , зробивши механіку повзання по стінах більш плавною і додали нові рухи. Чорний костюм венома доступний приблизно перші 50% історії, але він майже не впливає на геймплей.

Відмінності будуть візуальними – за рахунок альтернативних анімацією. Під час бою паркер збирає шкалу люті, яку потім можна задіяти для потужних атак. Крім того, сімботу доступні чотири тенакля, які після втрати костюма главгерой замінить на роботизовані клешні.

Гра активно використовує можливості ps5. За рахунок ssd переміщення по місту буде прискорено приблизно в два рази. Крім того, з’явиться нова механіка використання павутини, що нагадує гак-кішку.

Райони нью-йорка значно перероблять. Джерело наводить як приклад гарлем з spider-man: miles morales. 2/3 карти буде займати район квінс. А в одній з місій буде доступна унікальна зона розміром з 1/5 манхеттена. Крім того, паркер отримає свою павучу базу в східному квінсі.

За словами інсайдера, sony планує показати геймплей з marvel’s spider-man 2 приблизно через вісім місяців. Він також може пізніше опублікувати скріншот з гри.

Зараз розділ з витоками на reddit заблокований. Marvel’s spider-man 2 виходить в 2023 році ексклюзивно на ps5.