The last night “повернеться” в 2022 році, говорить розробник

40

Кінематографічний кіберпанк-платформер the last night став протверезним уроком, щоб ніколи не закохуватися в трейлер “з першого погляду”. Дебют гри на e3 2017 був зачаровує; гіпнотична двохвилинна прогулянка по антиутопічному місту, залитому дощем і неоном, представлена зі смаком накладеної піксельної і тривимірної графікою.

Трейлер вибухнув, і the last night привернула увагу всього світу.

Подробиці того, що згодом сталося, залишаються трохи загадкою. Незабаром після дебюту гри спливали деякі необачні твіти тіма сорета (засновника odd tales) в 2014 році, при цьому видавець гри raw fury згодом розкритикував твіти, але підтримав сорета, заявивши, що «за три роки багато що може змінитися, включаючи точки зору, і тім запевнив, що the last night не несе в собі послання, просоченого регресивними позиціями».

На деякий час все затихло, перш ніж в 2019 році з’ясувалося, що студія сорета odd tales страждала від величезних юридичних і фінансових проблем, що збігається з заявою raw fury в 2021 році про те, що «два роки тому raw fury і odd tales погодилися розлучитися».

З тих пір гра була поза увагою громадськості, поки нещодавно не почали циркулювати чутки про те, що, можливо, the last night буде представлена на the game awards 10 грудня.

Pcgamer написав сорету по електронній пошті, щоб дізнатися, чи є в цьому хоч якась правда, на що він сказав, що «це всього лише слух-the last night буде показана в наступному році, і не раніше». Він відмовився повідомити, чи дійсно гра буде випущена в 2022 році, сказавши, що «в епоху кризи і надмірної медіатизації я не збираюся робити ніяких заяв на даний момент, особливо з урахуванням тиску, який це додасть до моєї невеликої команди».

Замість того, щоб відточувати терміни випуску, сорет вирішив, що його студія odd tales продовжить роботу над грою без видавця raw fury.

” з тих пір ми стрімко росли і дорослішаємо як молода незалежна команда. Ми впевнено будуємо the last night по цеглинці, приділяючи час ретельному проектуванню, документуванню та реалізації кожної частини гри, від розвитку нашого візуального стилю для наступного покоління до розробки десятків варіантів доступності».

Хоча сорет не повідомив більш докладної інформації про саму гру, він прийшов до висновку:

” що ми знаємо «так це те, що до повернення the last night в 2022 році ми ставимо своїм завданням вразити всіх силою і оригінальністю нашої пропозиції».