50 cent: blood on the sand спочатку була грою тома кленсі

92

50 cent: blood on the sand займає досить високе місце в списку ігор, які фанати хочуть ремастерити. Тим не менш, пустельний сюжет гри здається досить застарілим, і вкрай малоймовірно, що swordfish studios, тепер codemasters birmingham, збирається повернути його після стількох років. Тим не менш, схоже, що улюблена фанатами гра з’явилася завдяки серії збігів і спочатку починалася як гра тома кленсі.

Розробник даррен йоманс, який зараз працює в atomhawk, поговорив з nme в рамках статті про скасовані ігри. Він розповів про свій власний досвід роботи з 50 cent: blood on the sand.

Він розповів про те, як студії swordfish працювали над грою, яка спочатку повинна була мати назву tom clancy протягом більше року. Студія навіть розробила кілька рівнів і налагодила ігровий процес, проте видавець сказав, що гра повинна обертатися навколо відомого імені, права на яке належать їм. І, таким чином, ” відкинувши кілька рівнів, місяці роботи і переписавши сценарій: 50 cent: blood on the sand».

Пізніше джоел бердшоу був залучений до роботи над грою після того, як вона була офіційно включила 50 cent. У нього був унікальний досвід гри в демо оригінальної збірки, коли вона була заснована на книгах covert-one, серії трилерів за творами роберта ладлама.

” причиною переходу, про який говорили в команді, було те, що телешоу covert-one повинно було вийти, але було скасовано, а гра 50 cent: bulletproof для ps2 принесла видавцеві хороші гроші, і у них вже були права,.”

” сказав бердшоу.