Picasa – каталогізація / обробка фотографій

  272

  Picasa
  завантажити:
  picasa3-setup.exe , портативна версія від PortableAppz
  Picasa_Portable_3.1.0_MultiLang.paf.exe , Picasa_Portable_3.6.105.65_Multilingual.paf.exe

  Програма Google для каталогізації та обміну фотографіями. Picasa дозволяє шукати колекції на диску (а також переносити фотографії з цифрових пристроїв / сканерів), каталогізувати їх, описувати і оцінювати їх з допомогою системи зірочок. Зображення можна експортувати у форматі HTML, створювати колажі або створювати слайд-презентації з альбомів («Подарунковий компакт-диск»). Програма пропонує функції поліпшення графіки.

  Додаток запускається в режимі бібліотеки (браузера) з мініатюрами фотографій. Для редагування натисніть 2 рази на мініатюру. Під час редагування програма створює копію оригінальної фотографії та вносить до неї зміни. Під час збереження змінена копія зберігається, а оригінал поміщається в приховану папку «picassaoryginals» в папці з фотографіями.
  Обертаючи і випрямляючи фотографії – виберіть опцію «Випрямити». Накладається сітка ліній для точного випрямлення. Ми можемо використовувати слайдер нижче.
  Розмиття фону – виберіть Ефекти -> М’який фокус. На зображенні ми зображуємо зелений хрест, відзначає найважливіший об’єкт. Використовуйте повзунки розміру і кількості, щоб встановити область помутніння і ступінь розмиття.
  Сірий фон – виберіть Ефекти -> Zognisk.cz-b. На зображенні ми переміщаємо зелений хрест, де картинка повинна бути кольоровою. Повзунок розміру встановлює діапазон кольорової області.
  Текс на фото – виберіть Основні виправлення -> Текст. Натисніть на картинку і почніть писати. Помістимо курсор в рамку і перемістимо його в потрібне місце. Ми змінюємо напрямок тексту, розмір, шрифт, розмір, стиль і т. Д.
  Поліпшення кольору і світла – ми вибираємо Tuning. Ми можемо висвітлювати об’єкти переднього плану, урізноманітнити освітлення елементів і посилювати тіні.
  Стара фотографія – Ефекти -> Сепія.
  Послаблення / посилення кольору – ми вибираємо Тюнінг -> Колірна піпетка Actwomatic. Якщо фрагмент надто червоний / синій, клацніть по ньому, і непотрібний колір буде видалений зі всієї фотографії. Якщо зображення занадто знебарвлена, ми використовуємо повзунок «Колірна температура» – щоб зігріти теплі кольори (червоний, жовтий), рухайтеся вправо, холодні (синій) вліво.
  Виправлення – вибираємо Основні виправлення -> Ретуш. Ми збільшуємо місце за допомогою повзунка, поміщаємо курсор на область і регулюємо розмір кисті. Натисніть один раз на об’єкт – фрагмент почне блимати. Ми переміщаємо кисть в місце, яке найкраще підходить для заміни, і натискаємо на неї. Фрагмент буде вставлений.
  Освітлення – виберіть Основні коригування -> Повзунок заповнення світлом. Ефект додає спалах.

  Picasa - каталогизация / обработка фотографий