Слух: серія infamous може незабаром повернутися

74

Відома серія ps-ексклюзивів infamous може незабаром відродитися. Про це заявив інсайдер shpeshal nick (він же нік бейкер – ведучий подкасту xboxera) у своєму твіттер-акаунті. Можливо, її покажуть на майбутній виставці playstation showcase 2021.

Невеликий відступ, щоб зробити ремарку про інсайдера: це той самий інсайдер, який до цього вже повідомляв достовірну інформацію про розширену версію ghost of tsushima, наприклад, про розширення острова ікі, що міститься в режисерській версії.

Зараз же нік почав робити деякі прогнози і ділитися витоками щодо того, що може бути показано на playstation showcase 2021. Одним з інсайдів, який нік підтвердив, пославшись на свої джерела, стала інформація про появу наступної god of war.

Відносно infamous інсайдер поводиться більш обережно, заявивши, що підтвердити дану інформацію поки не може. Написав він наступне:

гаразд. Будь ласка, поставтеся до цього з недовірою, тому що цьому я не знайшов підтвердження. Але, оскільки мені подобається ця серія, я сподіваюся, що це правда. Є шанс, що ми зможемо побачити, як infamous з’явиться на презентації sony. Схрестимо пальці.

З поста shpeshal nick стає ясно, що інсайдер володіє хоч і непідтвердженою інформацією про відродження ps-ексклюзиву, але, мабуть, досить вагомою, щоб ризикнути репутацією і вивести її в світ.

Чи мають інсайди під собою основу дізнаємося вже зовсім скоро: 9 вересня відбудеться прес-конференція playstation showcase 2021, на якій, за словами інсайдера, і повинні будуть продемонстровані нові infamous і god of war.

Щодо infamous також хочемо нагадати, що наприкінці червня минулого року sucker punch (студія-розробник infamous) оновила домен серії.

Остання частина франшизи під назвою infamous: second son вийшла ще в 2014 році для ps4, після чого навколо серії настало затишшя, так як sucker punch зайнялася розробкою нової ip під назвою ghost of tsushima, вихід якої відбувся 17 липня 2020 року, а в серпні 2021 світ побачила розширена версія гри.