Анонсований безкоштовний pvp-шутер tom clancy’s ghost recon frontline

20

Компанія ubisoft entertainment сьогодні анонсувала нову гру впопулярной серії ghost recon. tom clancy’s ghost reconfrontline – безкоштовний pvp-шутер з великомасштабнимитактичними битвами, дія якого розгортається взнаменітой всесвіту ghost recon. Розробники обіцяють продвинутуюсистему класів і різноманітні інструменти тактичної підтримки,які дозволять гравцям відчути свободу у виборі стратегії бою іпредоставят безліч способів перехитрити противника і здобути перемогу.

Особливості гри:

  • повна тактична свобода перемикайтеся між різними найманцями навіть у розпал битви.міняйте ситуацію на полі бою за допомогою тактичних засобів, в числекоторих смертоносні турелі, безпілотники з димовою завісою іогромние барикади.гра завжди пропонує безліч способоводержать верх над противником, і ви самі вибираєте стратегію,яка приведе вас до перемоги.
  • загони на основі класів кличте гравців з різних куточків світу і зберіть їх в ідеальний загін, використовуючи потужну просунуту систему класів. Налаштовуйте ігровий процес так, як вам подобається, і використовуйте в бою своітактіческіе переваги.
  • величезне поле бою ласкаво просимо на острів дрейкмур, відкритий світ з множествомразнообразних куточків, що став епіцентром конфлікту в ghost reconfrontline. Острів багатий визначними пам’ятками та кліматичними зонами, від високогірних районів до суворих посушливих земель, акапризна погода змушує пристосовуватися до постійно мінливих умов.

Найближчим часом пройде перший етап закритого тестуванняпройдет на pc і буде доступний тільки гравцям з деяких країн європи (росії в списку, на жаль, немає). На наступних етапахтестування ghost recon frontline буде доступна на pc, xbox one, xbox series x|s, ps4, ps5, stadia і luna з возможностьюкроссплатформенной гри між усіма платформами. Подробностіпроекту і запис на закрите тестування можна виявити наофіційному сайті.