Корі барлог прийняв рішення завершити скандинавську сагу на god of war: ragnarok

32

Той факт, що god of war: ragnarok стане останньою грою в скандинавській сазі серії, здивував досить багатьох людей. Більшість припускала, що скандинавська сага буде принаймні трилогією, особливо враховуючи трилогію грецької саги (з трьома спін-оффами ).

Як виявилося, це рішення прийняв сам корі барлог, креативний директор god of war (2018) . У недавньому інтерв’ю, коли його запитали про те, чому було вирішено, що ragnarok стане останньою грою в скандинавській сазі, ерік вільямс, нинішній креативний директор гри, сказав, що рішення насправді було прийнято його попередником. Потім барлог пояснив, що історія всієї історії протягом трьох ігор, які приблизно розроблялися п’ятнадцять років, розтягнула б розповідь занадто сильно, і що команда розробників була впевнена, що зможе завершити все до кінця другої гри.

” є кілька причин», – сказав барлог. “я думаю, одна з найважливіших причин в тому, що перша гра розроблялася п’ять років. На другу гру піде приблизно стільки ж часу. А потім, якщо ви подумаєте: “ух ти, третя за ту ж кількість часу”, ми говоримо про відрізок майже в п’ятнадцяти років однієї історії, і я відчуваю, що це занадто розтягнуто.”

Барлог додав, що студія sie santa monica прагне створити унікальний досвід в обох іграх скандинавської саги, розповідаючи одну історію від початку до кінця, і ефект, який він вважає “фантастичним”, якщо все зроблено правильно.

“той досвід, який я мав, коли я отримав бокс-сет розширеного видання” володаря кілець«, і я міг сказати:»вау, я можу сісти і отримати тринадцять з половиною годин цього досвіду, включаючи їх один за іншим”. І я просто подумав, що це було фантастично, дивовижно. Отже, щоб мати можливість сказати: “гей, чувак, ти, напевно, міг би запустити god of war (2018), а потім зіграти в god of war: ragnarok і відчути, що ти розумієш всю історію». І я хочу, щоб це сталося, можливо, до того, як моя дитина піде в коледж».

Звичайно, передбачається, що після того, як скандинавська сага завершиться, god of war перейде до іншої міфології для іншої нової арки, на що, здавалося, натякала навіть гра 2018 року.