Microsoft повідомляє користувачам дати конференцій, запланованих на 2016 рік

406В корпорації Microsoft стартували підготовчі роботи до майбутніх заходів і конференцій, намічений на 2016 рік. Варто відзначити, що до відома користувачів вже лунають дати очікуваних подій, щоб було легше спланувати їх відвідування.

Що стосується самого першого великого заходу наступного року, то, судячи з усього, це буде конференція для девелоперів – Build – яка намічена на весну, а Сан-Франциско, Каліфорнія. На прес-конференцію Microsoft запросить всіх бажаючих, хто хоч трохи цікавиться розробками корпорації в сфері програмного забезпечення, а також планами софтверного гіганта на осяжне майбутнє.

З приводу наступного події в життєдіяльності компанії можна сказати, що це конгрес Convergence, який пройде з 4 по 7 квітня в Новому Орлеані. До всього іншого, на даному заході, очікується презентація детального розповіді про Office, Microsoft і Skype, крім того, про Azure IoT Suite.

Наступного у списку запланована конференція Partners Worldwide Conference (WPC), яка буде проходити з 10 по 14 липня в Торонто, Канада. Для виробничих партнерів Microsoft буде представлена інформація стосовно останніх новинок, а також щодо планів корпорації на найближче майбутнє.
Що стосується «заключного акорду», запланованого на наступний рік, то це конференція, яка повинна пройти в Атланті з 26 по 30 вересня. На ній будуть зібрані фахівці в області IT, для яких заплановано проведення близько семи сотень сесій. Приміром, якщо згадати попередню конференцію Ignite, то на ній було розглянуто та продемонстровано все, що стосується Continuum і Windows Hello, а також чимало часу було присвячено іншим нововведенням Windows 10.