Режисерська версія “тора 2 «буде в стилі» ліги справедливості зака снайдера « – якщо marvel погодяться

19

Останнім часом тор став досить популярним персонажем в кіновсесвіту marvel, а фільм » тор: любов і грім ” є одним з найбільш очікуваних серед усіх прийдешніх проектів mcu. Однак, як не дивно, бог грому не завжди був на висоті.

Мало хто буде сперечатися з тим, що стрічка « тор: рагнарек » дала ту саму свободу герою кріса хемсворта, якої він потребував, а подальший розвиток персонажа в « війні нескінченності » і « фіналі » зіграло свою роль. Проте, саме другий фільм франшизи, ” тор 2: царство темряви », вважається найнижчою її точкою – принаймні, у свідомості суспільства.

Тим не менш, в недавньому інтерв’ю inverse режисер другого «тора» алан тейлор заявив, що він би із задоволенням пішов по шляху свого колеги – зака снайдера і його « ліги справедливості “, знявши режисерську версію ” тора 2: царство темряви »:

Мені дуже подобаються деякі речі, які зникли в оригінальній версії. Це було свого роду чудо. Думаю, мене запросили, щоб зробити з » тора “своєрідну” гру престолів », а потім, на півдорозі, вони почали розуміти, що хочуть вдарити в іншому напрямку. Так що, це було свого роду спотикання.

Я вболівав за зака снайдела, коли він робив це, і я думав, чи впорається він. Те, що сталося, це дивовижно. Я думаю, що кожен режисер вболівав за це, і я б хотів опинитися на його місці. Ви можете собі це уявити? тобі дають стільки мільйонів доларів, щоб ти повернувся. Тим не менш, я не думаю, що мені зателефонують.

Очевидно, зараз тор переживає набагато кращі часи в mcu, хоча ще 10 років тому було зовсім інакше. Хочеться вірити, його чекає яскраве майбутнє, а поки що-варто дочекатися нового фільму за участю персонажа.