Форматування USB-накопичувача за допомогою інструменту форматування USB-диска HP

  317

  Засіб форматування USB-диска HP

  Опис:
  Додаток дозволяє форматувати USB-накопичувачі у файлових системах FAT32 (більше 32 ГБ) і NTFS. Він може ефективно форматувати поверхню флеш-карт і робить це більш точно, ніж програма, вбудована в Windows.

  Завантажувальна флешка як завантажувальний диск MS-DOS:
  Використовуючи додаток, ви можете створити «завантажувальний диск» з флеш-накопичувача, що неможливо за допомогою системного інструменту. Це імітація звичайної архаїчної дискети, відформатованої як завантажувальний диск MS-DOS. З такого диска ми можемо запустити комп’ютер, а також використовувати його, коли вам потрібно завантажити файли, необхідні з дискет, наприклад, BIOS, драйвери, запустити програми для тестування диска, зробити копію системи і т. Д.
  Створення диска:

  Такий диск можна використовувати для завантаження драйверів SATA під час установки Windows XP. Для цього ми спочатку встановлюємо завантаження з CD, потім з HDD. В момент «Натисніть клавішу F6, щоб встановити сторонній драйвер SCSI або RAID», натисніть F6 і в якості місця розташування драйверів ми віддамо дискети >>> наш USB-ключ з записаними елементами управління (необхідно витягти файли .inf). Крім того, в BIOSI повинна бути включена підтримка гнучких дисків.

  Завантажити: HPUSBDisk.zip (установка не вимагається)

  Знімок екрана: