Автори marvel’s midnight suns роздають вигляд блейда за 7 місяців до релізу

114

Студія firaxis games, яка створила тактичну серію xcom, представила на gamescom 2021 свою нову гру marvel’s midnight suns. І хоча до релізу проекту ще 7 місяців, розробники вже роздають безкоштовний вигляд блейда всім бажаючим.

Джерело: firaxis games

Про роздачу було сказано ще під час анонсу, але глядачі могли випустити її з уваги. Щоб отримати вигляд для знаменитого героя коміксів, досить підписатися на розсилку новин і матеріалів від видавця 2k games. На сторінці акції потрібно вказати електронну пошту, місяць і рік народження і регіон.

Перший ролик marvel’s midnight suns представив багатьох знайомих героїв і антигероїв: росомаху, залізної людини, доктора стренджа та інших. Протагоністом проекту виступить новий супергерой мисливець. У нього буде настроюється зовнішність і здібності, тому гравці зможуть створити відповідного для себе персонажа.

Прем’єра ігрового процесу відбудеться 1 вересня о 21:30 за московським часом. Marvel’s midnight suns вийде в березні 2022 року на пк (egs, steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch.