Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

12-10-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Ви встановили нові пластикові вікна. Природно, Вас цікавить питання про правильний догляд за вікнами, так як це є запорукою тривалої та успішної експлуатації виробу. Пластикові вікна, на відміну від дерев’яних, вимагають значно менше витрат часу по догляду. Щороку доводилося утеплювати на зиму дерев’яні вікна, постійно підфарбовувати їх, ретельно вичищати бруд з дрібних тріщин. Необхідно витратити всього півгодини часу кожен місяць – два на чистку пластикового вікна і довгі роки Ваші вікна не потребуватимуть серйозного ремонту або заміні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі commercial window cleaning manhattan.
Головна відмінність пластикових вікон від традиційних конструкцій – високий рівень герметичності. Отже, при великій різниці температур приміщення та вулиці можлива поява конденсату. Рішення цієї проблеми просте – пластикові вікна необхідно відкривати на провітрювання частіше ніж дерев’яні. Пластиковий профіль і склопакет дуже чутливі до механічних пошкоджень і дії високих температур.
Необхідно уникати сильних ударів по поверхні профілю, контакту з розпеченими предметами (праска, кип’ятильник і т. Зараз це не становить проблеми, так як на прилавках магазинів є величезний вибір таких засобів. Також, останнім часом, стали популярні «ганчірочки» з мікрофібри. Серед опитаних домогосподарок, 53% віддали перевагу саме цим «ганчірочок», так як це дуже просто, не залишає розлучень і, в принципі, навіть не вимагає використання побутової хімії.