Стиснення / дефрагментація реєстру

  296

  Реєстр Windows може стати фрагментованим в двох площинах:

  • фрагментація всередині файлів реєстру
   видаляючи непотрібні записи в реєстрі шляхом очищення додатків або видаляючи програму із системи, в реєстрі створюються порожні місця після видалених записів. Це викликає фрагментацію всередині файлів реєстру, що значно сповільнює роботу системи. У цьому випадку вам слід стиснути вміст файлів, щоб усунути порожні місця і прискорити доступ до ключів. У той же час розмір окремих файлів реєстру буде зменшуватися.
  • фрагментація як звичайні файли на диску
   це фрагментація файлів реєстру, як і будь-яких інших файлів на диску, наприклад, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ з 5 частин. Для дефрагментації файлів нам потрібно використовувати програми, які будуть робити це до запуску системи, тому що реєстр все ще використовується системою, і немає можливості дефрагментації під робочою системи: дефрагментація диска

  NTREGOPT

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7 (підтримка 32 і 64 біт)

  додаток видаляє порожні місця всередині файлів реєстру та виконує його стиснення. Він інтегрований з додатком резервного копіювання реєстру Erunt , але ви також можете завантажити його окремо.

  Завантажити: остання версія (версія установки + немає установки)

  Після установки запустіть файл NTREGOPT.EXE. Ми закриваємо всі запущені програми раніше. Додаток відобразить повідомлення, яке оптимізує реєстр. Натисніть ОК.
  Коли ви аналізуєте реєстру, ваш комп’ютер може виглядати «замороженим» і не реагувати на команди. Краще почекати, поки він закінчиться, а не працювати на вашому комп’ютері.

  Після завершення він повідомить результат операції, Тобто Яку вагу управляє реєстру (розмір +%) Перезавантаження необхідна для активації оптимізованого реєстру. Ми робимо це негайно, тому що будь-які зміни будуть видалені після старту.

  Сжатие / дефрагментация реестра

  Примітка. У Windows 7 відображається повідомлення про помилку, що стосується оптимізації гілки BCD00000000, що містить дані конфігурації прихованого завантажувального розділу без призначеної букви в провіднику. Рішення: ми ігноруємо повідомлення і продовжуємо, натискаючи Так.

  Сжатие / дефрагментация реестра

  Використання безкоштовної дефрагментації реєстру

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 (підтримка 32 і 64 біт)

  реєстр компактних додатків. Показує список файлів реєстру, їх поточний розмір і розмір скорочення.

  Завантажити: остання версія (версія без установки: отримати в Universal Extractor)

  Сжатие / дефрагментация реестра

  альтернативи:
  Безкоштовна реєстрація дефрагментації
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor

  Маленький оптимізатор реєстру
  ліцензія: GNU General Public License, портативна версія доступна