Як дізнатися ключ від windows?

312

За допомогою даного способу можна дізнатися свій ключ від своєї операційної системи windows, підійде для Xp, 7, 8, а також від Microsoft office 2003, 2007, 2010, 2013. Цей спосіб буде корисний при перевстановлення Осі або при видаленні системв і збереження ключа від неї щоб потім встановити на нову.

Для того щоб дізнатися ключ від Windows або Microsoft Office Вам знадобитися програма під назвою Produkey, яка знаходиться за цим посиланням. Потрібно лише знати який розрядності у Вас операційна система, Ви можете дізнатися у статті Розрядність системи windows. Що це таке і як дізнатися.

Сайт англомовний, але я Вам трохи допоможу. Є там майже в самому низу посередині ось такий блок з посиланнями


Для 32х розрядної системи качаємо Download ProduKey (In Zip file)
Для 64х розрядної системи качаємо Download ProduKey for x64

Розібралися? Скачали? Відмінно.
Відкриваємо ProduKey.exe і відразу побачимо який у Вас ключ від Office та Windows.
Как узнать ключ от windows?

Щоб зберегти ключі просто виділяємо потрібний Вам ключ у списку, а потім натисніть праву кнопку миші і в меню виберіть Copy Product Key. А можна зробити ще краще (як у даному випадку), якщо у Вас не тільки ліцензійна Windows і Ви хочете не тільки від неї зберегти ключі.
Виділяємо клавішею shift всі поля, клацаємо ПКМ і вибираємо Save Selected Items і зберігаємо до себе ключі від Office і Windows у зручному форматі на комп’ютер.

От і все.