Гра disco elysium: the final cut з’явиться на nintendo switch 12 жовтня

21

…вартість цифрової копії складе 40 доларів сша, і зараз вона доступна для попереднього замовлення.

Гра disco elysium нарешті буде випущена на nintendo switch через рік після того, як її розробник za/um підтвердив, що гра з’явиться на консолі. Версія final cut гри, що отримала визнання критиків, буде доступна в інтернет-магазині nintendo eshop 12 жовтня, а фізичний реліз відбудеться в наступному році. Za / um стверджує, що версія для switch – це не порт, а скоріше” ретельна реконструкція ” гри, з переробленим користувальницьким інтерфейсом і опціями масштабування шрифтів.

Версія гри final cut вперше вийшла для пк, stadia і playstation на початку цього року. Вона включає в себе не тільки свіжий ігровий контент, але і повну озвучку детективної рольової гри. Хітова інді-розважальна рольова гра з відкритим світом, сюжет якої зав’язаний на діалозі і вашому виборі, має свою ігрову механіку. У грі вам належить взяти на себе роль детектива, який намагається розкрити справу про вбивство, при цьому страждаючи від амнезії, викликаної наркотиками і алкоголем.

Disco elysium була спочатку випущена для windows в 2019 році і з тих пір завоювала безліч нагород. У минулому році za/um та dj2 entertainment production повідомили, що вони працюють над тим, щоб перетворити гру в телесеріал, хоча ці плани, швидше за все, займуть деякий час. На даний момент ви можете попередньо замовити цифрову копію гри для switch за 35 фунтів стерлінгів / 40 доларів сша / 40 євро. Також можна зробити попереднє замовлення на фізичне колекційне видання, яке надійде в продаж у другому кварталі 2022 року для switch або ps5 за ціною 250 доларів сша. Очікується, що в майбутньому гра також вийде на xbox, але za / um поки не оголосила дату релізу для цієї платформи.

Власникам вже вийшла disco elysium не варто турбуватися: the final cut стане безкоштовним оновленням для всіх, хто вже володіє грою на pc або mac.

Шанувальники інноваційних рольових ігор з відкритим світом з нетерпінням чекали виходу disco elysium на консолях, і тепер зрозуміло, чому так довго. Повноцінна озвучка-це дуже приємне оновлення, не кажучи вже про свіжому ігровому контенті.

Крім того, компанія iam8bit приймає попередні замовлення на disco elysium: the final cut collector’s edition, яке включає стилізовану під вініл скульптуру mind totem, 190-сторінкову художню книгу в твердій палітурці, фізичну копію гри і ілюстровану карту мартінайза. Колекційне видання буде доступне для ps5, xbox series x і s, а також switch і надійде в продаж в 2021 році. Вартість – 250 доларів.