Sony показала прототип vr-гарнітури наступного покоління-низька затримка і дозвіл 8к

48

Компанія sony провела онлайн-захід sony technology day, в рамках якого продемонструвала різні технології, над якими її фахівці працюють в даний час. Одним з показаних продуктів став прототип vr-гарнітури з роздільною здатністю 8k.

Істчонік зображень: sony

У прототипі використовується два невеликих 4к-екрану, разом забезпечують дозвіл 8к (як мінімум по горизонталі). Звичайно, це не перша 8к-гарнітура віртуальної реальності, проте sony каже, що пристрій зможе похвалитися вкрай низькою затримкою, що дозволить забезпечити реалістичний, природний і комфортний досвід взаємодії з віртуальною реальністю. Якщо кінцевий продукт виявиться таким, яким його описує sony, він дозволить більшій кількості людей працювати з віртуальною реальністю без заколисування або інших проблем, властивим гарнітурам поточного покоління.

Одна з причин, по якій vr-гарнітури поточного покоління можуть бути незручні для деяких користувачів, полягає в тому, що при роботі з ними можна без праці розглянути пікселі. Sony заявляє, що, збільшуючи кількість точок на невеликих oled-матрицях, їй вдалося домогтися більшої деталізації і уникнути пікселізації зображення. Використання великої кількості датчиків дозволяє зменшити затримку, що, в свою чергу, дає користувачам можливість оглядатися, не відчуваючи запаморочення. Все це дозволяє створити реалістичний досвід роботи з віртуальною реальністю в реальному часі.

Sony вважає, що розроблюваний нею продукт знайде застосування в іграх, створенні контенту, медичному навчанні і навіть на виробництві.