Домашні сторінки інтернету

619

Як не дивно, але багато користувачів не вміють поводитися з домашньою сторінкою. У цій статті я розкрию таємниці ся “дива”. Але для початку трохи теорії.
Думаю не потрібно пояснювати що таке Браузери, а якщо і потрібно, то коротко напишу лише те, що це та програма, яку Ви зараз читаєте цю статтю (якщо все зовсім погано, то думаю у Вас він називається Internet Explorer).
Домашня сторінка – це та веб-сторінка, яка відкривається у Вас відразу після запуску браузера. І в цьому є один неприємний момент. Справа в тому, що дуууже часто розробники браузерів встановлюють у свої програмні продукти багато чого від себе, але майже всі вважають таким собі Обов’язком поставити в якості Домашньої сторінки якусь нісенітницю потрібну лише Їм. Наприклад сайт інтернет-магазину або партнерського пошуку. А якщо подумати про тих, хто переробляє “кавуни” і викладає в інтернет збірки? А ще є розробники програм, які при установці теж частенько запитують дозвіл (а деякі нишком навіть) щоб змінити домашню сторінку на свою. Ще й при заході на сайти можна “підхопити” таке, що потім домашня зміниться. Це взагалі як епідемія. Неприємно ж.
Загалом будемо виправляти цю справу і ставити на домашню сторінку те, що нам подобається. Наприклад мій сайт

Почну з самого-самого улюбленого браузера – Internet Explorer.

Для того, щоб змінити домашню сторінку інтернет експлорера, потрібно в головному меню вибрати Сервіс, а потім-Властивості оглядача
Как изменить домашнюю страницу интернет эксплорера

Відкриється таке віконце, в якому на вкладці Загальні буде показаний адресу поточної домашньої сторінки. Тут Ви можете або самі ввести адресу сайту, або натиснути кнопку «Поточна» (у полі введеться адресу сторінки, яка в даний момент відкрита), або натиснути кнопку «Порожня» і тоді взагалі жодна сторінка не буде відкриватися при запуску браузера.
Как изменить домашнюю страницу интернет эксплорераЯк змінити домашню сторінку інтернет експлорера

Після того, як встановили домашню сторінку, натисніть кнопку «Застосувати», потім «ОК» і все буде закінчено.

Наступний браузер на черзі – Opera.

Налаштувати домашню сторінку в опері теж легко.
Запускаємо браузер, в верхньому меню вибираємо налаштування – Загальні Налаштування (або просто відразу тиснемо Ctrl + F12)
как настроить домашнюю страницу в опереяк налаштувати домашню сторінку в опері

У вікні налаштувань на вкладці загальні в поле Домашня можете ввести потрібну Вам або натиснути кнопку «Поточна» і в полі вставитися адресу сторінки, яка зараз відкрита.
Додатковою можливістю в цьому вікні є те, що можна налаштувати дії при запуску браузера. Зупинятися на цьому не буду, тому що тема статті не про це. Можете самі подивитися, розкривши список
как настроить домашнюю страницу в опереяк налаштувати домашню сторінку в опері

В кінці тиснемо «ОК» і збережеться. Навіть закривати браузер не доведеться.

Тепер переходимо до ще одного популярного браузеру – Mozilla Firefox

Для того, щоб змінити домашню сторінку в мазілу, потрібно в головному меню вибрати Інструменти, а потім Налаштування
как поменять домашнюю страницу в мазиле

Тут ситуація схожа з іншими, тому особливо зупинятися не буду. На вкладці Основні або вручну вписуємо бажаний адреса майбутньої домашньої сторінки, або тиснемо кнопку «Використовувати поточну сторінку» або «Використовувати закладку…» (якщо така є). Так само можете вибрати дію мозилы фаерфокса при запуску (відкрити порожню сторінку, домашню або відновити попередній сеанс).
как поменять домашнюю страницу в мазилеяк змінити домашню сторінку в мазілу

Тиснемо «ОК» і насолоджуємося отриманим результатом.

Ну і нарешті-таким дісталися до останнього браузера в цьому своєрідному огляді – Google Chrome (гугл хром).

А якщо точніше, то я не буду описувати конкретно цей браузер. Тому що зараз дуже багато браузерів на його основі. А точніше на основі движка Chrominium , який перші почали впроваджувати в Google і всі асоціюють його з ним. Я наведу приклад на основі свого браузера – Iron , налаштування все одно ідентичні для всіх – Яндекс браузер, браузер від Мейлі, Comodo, Orbitum, Amigo і ще купа інших, які зараз роблять всі кому не лінь, адже движок у відкритому доступі.

Отже, клікаєм по іконці в кутку браузера і вибираємо Налаштування (або вводимо в рядок посилання chrome://settings/ )
Домашние страницы интернета

Справа в тому, що в цих браузерах немає Домашньої сторінки, а є лише Початкова, яку якраз і потрібно змінити з допомогою перемикачів:
Домашние страницы интернета

Якщо хочете, щоб відкривалася конкретна, то виберете Наступна введіть в поле адреса:
Домашние страницы интернета

Можливо знадобиться стаття в тему Як змінити шлях завантаження файлів в браузерах Opera, Mozilla, Chrome

На цьому все. Тепер Ви знаєте як можна изенить/настроїти/прибрати/поміняти і т. п. домашню сторінку в браузері.