Відключення програм у фоновому режимі Windows 10

629

Операційна система Windows 10 характеризується великою кількістю різних візуальних додатків, які працюють у фоновому режимі. Але для того, щоб зберегти ресурси і забезпечити стабільну роботу системи, від деяких програм варто відмовитися.

Для того, щоб заборонити роботу того чи іншого додатка, необхідно відкрити меню «Пуск». Відкриваємо вкладку «Параметри» і переходимо в рядок «Конфіденційність». Перед вами відкриється список доступних конфігурацій. В ньому знаходимо пункт «фонові додатки».

Перед вами відкриється список з переліком всіх додатків, які працюють у фоновому режимі. Для їх включення/відключення варто користуватися бігунком навпроти назви кожного. Після цього, зберігаємо зміни і перезавантажуємо комп’ютер. Крім цього, варто видалити програму і з меню автозагрузок.


Забороняючи фонове додаток, ви його фактично відключаєте. Тому, для того, щоб його запустити, необхідно буде знову зайти в фонове меню, або запустити вручну через ярлик. Можна і повністю видалити непотрібний софт. Але при цьому врахуйте, що подібні додатки можуть встановитися автоматично на ваш комп’ютер при наступному включенні, якщо така функція на пристрої не відключена.