Windows sidebar що це за програма, чи потрібна вона в ос

109

За статтею детально дізнаємось все про програму windows sidebar — що це таке за по, для чого потрібен сайдбар віндовс і чи можна його видалити?

Отже: windows sidebar що це за програма і чи потрібна вона в операційній системі? це ні що інше як інформаційні панелі — праворуч або ліворуч на робочому столі (нижче докладніше).

Операційній системі дана конкретна програма навряд чи потрібна, ця програма системної не є і ніякого важливого функціоналу в собі не несе. Програма створена (була додана) для зручності користувачів в роботі за комп’ютером ще в найперших версіях ос.

Цей додаток я, наприклад, використовую для відображення даних буфера обміну-дуже зручно! подробиці…

Що таке windows sidebar

…windows sidebar на робочому столі в нинішній час користувачі використовують рідше, тому що вважається, в общем – то, застарілим і, на думку деяких користувачів, марним (на мій погляд несправедливо) до того ж не інстальовано в сучасні версії windows.

Як використовують програму віндовс сайдбар

Мода на віджети (windows sidebar) стартує ще від windows xp, на робочий стіл встановлювали спеціальну бічну панель з віджетами — тоді розширення (та й зараз, якщо встановити додаток) можливо було встановити в розділі персоналізація/гаджети… Популярними віджетами були годинник, погода, календар та нотатки на робочому столі…

Їх ще називають гаджети повертаємо підтримку гаджетів робочого столу в windows 10, 8, 8.1.

За стрілкою на фото в сайдбарі віджет (або гаджет) буфер обміну: як зробити буфер обміну зручніше, щоб всі дані завжди були перед очима?

Пізніше … З виходом windows 8, в модулі sidebar знайшли досить серйозні уразливості, за допомогою яких зловмисники могли отримати несанкціонований доступ до комп’ютерів. І саме з цієї причини, як було заявлено розробниками ос, microsoft відмовився від ідеї можливості використання віджетів на робочому столі.

Однак, більшість користувачів (серед них і я), не готові відмовлятися від досить зручного розширення! як завжди, виручають сторонні розробники (подяка їм за самовіддану працю) які і запропонували альтернативу windows sidebar.

Оптимізація windows 10 — видаляємо тимчасові файли: очищення системи, прискорюємо систему…

Програма windows sidebar це по суті те ж саме, що і було раніше в ос — звична можливість використовувати віджети на робочому столі.

Якщо ви використовуєте на своєму комп’ютері якусь неофіційну збірку ос, то, можливо, ця програма інстальована в систему, дивіться…

Якщо ж у вас такої програми, немає і ви хочете встановити windows sidebar, то яким чином це здійснити, описано в статті за посиланням вище.

Повернутися до змісту ↑

Чи можна видалити windows sidebar

Якщо в вашу операційну систему встановлена ця програма, то абсолютно ніякої шкоди роботі ос не несете, якщо раптом побажаєте видалити windows sidebar.

І все, що вас чекає після видалення програми windows sidebar, так це те, що ви втратите можливість установки на робочому столі корисних віджетів у вигляді бічної панелі!