WordPress: вставка вихідного коду в запису

  310

  Включення вихідного коду мов програмування в запису не просте завдання. У мене була можливість з’ясувати для себе, коли я переносив контент з форуму MyBB в блозі. Після того, як ви скопіювали деякі фрагменти / коду PHP скрипти, замість того, щоб відобразити, код просто виконувався безпосередньо! Та це не допомогло оточити код тегами code або blockquote. Крім того, форматування (пробіли, табуляції) видаляється з коду, розміщеного таким чином, і читабельність теж не найкраща.

  Я знайшов рішення, як завжди, у дядька Google. Щоб мати можливість розміщувати вихідний код в повідомлення, вам необхідно встановити додатковий плагін, який підтримує форматування мов програмування. Я перевіряв:

  SyntaxHighlighter Evolved – це плагін, який дозволяє розміщувати вихідний код одночасно з ефектом забарвлення синтаксису. Використовує JavaScript- пакет SyntaxHighlighter Алекса Горбачова .

  Список підтримуваних мов і псевдонімів для використання:
  ActionScript3 (as3, actionscript3)
  Баш / оболонка (bash shell)
  ColdFusion (пор., Coldfusion)
  C # (c-sharp, csharp)
  C ++ (cpp, c)
  CSS (CSS)
  Delphi (дельфі, па, паскаль)
  Діфф (diff, patch)
  Ерланген (erl, erlang)
  Groovy (заводний)
  JavaScript (php, jscript, javascript)
  Ява (Java)
  JavaFX (jfx, javafx)
  Perl (перл, пл)
  PHP (php)
  Простий текст (звичайний текст)
  PowerShell (PS, PowerShell)
  Пітон (py, python)
  Рубін (рейки, рор, рубін)
  Скеля (скеля)
  SQL (sql)
  Visual Basic (vb, vbnet)
  XML (xml, xhtml, xslt, html, xhtml)

  Перевага SyntaxHighlighter Evolved полягає в можливості настроювати зовнішній вигляд одного коду для відображення шляхом вибору підтримуваних атрибутів. Це дозволяє, наприклад, згорнути довгий код або відключити переходи за посиланнями, навіть якщо ці параметри активні у всьому світі.
  Синтаксис (false – відключений, true – включений):

  attribute = “false / 0 або true / 1”

  – rodzaj języka (aliasy to wartości w nawiasach na liście wyżej) lang / language – тип мови (псевдоніми – це значення в дужках у списку вище)
  – edycja automatycznej klikalności linków автолинки – редагування автоматичних кліків по посиланнях
  – dodanie dodatkowej klasy do okna z kodem classname – додати додатковий клас у вікно з кодом
  – pozwala na zwijanie kodu, wymagane jest kliknięcie, aby rozwinąć kod. згорнути – дозволяє згорнути код, клацання необхідний для розкриття коду. Корисно для довгого коду.
  – numer pierwszej linii kodu firstline – номер першого рядка коду
  — wyświetlanie numeracji wierszy z lewej strony жолоб показувати номери рядків зліва
  — rozdzielone przecinkiem linie kodu, które mają być podświetlone. виділення – розділені комами рядка коду, які будуть виділені. Приклад: 2.5-10.12
  — umożliwia dodatkowe podświetlenie kodu HTML/XML zagnieżdżonego w innych językach, np. PHP htmlscript – дозволяє додаткове виділення коду HTML / XML, вбудованого в інші мови, наприклад PHP
  — jednocześnie wyłącza pasek narzędzi i numerowania. світло – відключає панель інструментів і нумерацію одночасно.
  — wartość padding dla numerowania. padlinenumbers – значення доповнення для нумерації. Ви можете встановити false (ні), true (автоматично) і ціле число (конкретне значення заповнення).
  tytuł (tylko wersja 3) title title (тільки версія 3)
  TabSize
  — pozwala na wyłączenie paska narzędzi i przycisków. Панель інструментів – дозволяє вимкнути панель інструментів і кнопки.
  — zawijanie linii