Оптимізація вашого блогу на WordPress для підвищення продуктивності

  290

  Хороший сайт завжди повинен приносити задоволення користувачам, які його відвідують. На додаток до хорошого і цікавого контенту сайт повинен бути оптимізований для продуктивності, тобто завантажуватися в найкоротші терміни і не завантажувати ресурси сервера. Хто любить відвідувати сторінки, які завантажуються повільно? Більшість звичайних користувачів покидають сайт, якщо читач не дуже зацікавлений в контенті.
  Оптимізація WordPress – непросте завдання, вона вимагає одночасного використання кількох методів. Скрипт, завантажений непотрібними плагінами, неоптимізованого темою, залишковим сміттям в базі даних – це лише деякі елементи, які навантажують і знижують продуктивність.

  Методи прискорення WordPress

  Вибір відповідного хостингу
  Швидкість роботи сайту, розміщеного на ньому, залежить від стабільності хостингу. Хороший хостинг гарантує швидке обслуговування сайтів, що дає нам перевагу перед сайтами, розташованими на нестабільних серверах з самого початку.
  Ви можете використовувати сайт www.siteuptime.com для моніторингу сайту

  Менший розмір сторінки = більш швидка сторінка
  Сторінка з більшою ємністю і великою кількістю елементів вимагає більше часу для завантаження в браузер. Ідеальним рішенням було б розмістити тільки сам текст, без ілюстрацій і сценаріїв. Але такий сайт не буде привабливим для відвідувачів, тому що для чогось.

  Зменшення розміру зображень
  Зображення з високою роздільною здатністю, вставлені в запису, значно уповільнюють завантаження сторінки з-за їх великого розміру. Отже, важливо оптимізувати зображення, наприклад, використовуючи стиснення без втрат.

  Оптимізація бази даних
  База даних працює як реєстр Windows >>> зберігає і зберігає все, що ми робимо в блозі. Після видалення, наприклад, плагіна або пошуку постів, надлишкова, застаріла інформація залишається в базі даних. Щоб видалити їх, ми оптимізуємо таблиці, щоб стиснути їх.

  Видалення непотрібних і неактивних плагінів
  Давайте розглянемо список встановлених плагінів і визначимо, які з них дійсно необхідні. Ми видаляємо непотрібні і неактивні відключені плагіни. Це слід пам’ятати, тому що часто після виключення штепселя ми залишаємо його, і ми повинні видалити його.

  Оновлення до останньої версії скрипта
  Кожна нова версія скрипта містить поліпшення продуктивності і нові функції. Саме тому важливо регулярно оновлюватися до останньої версії.

  Зберігання елементів в кеші браузера
  При перегляді цієї сторінки її окремі елементи зберігаються на диску в каталозі кешу браузера. Браузер може пізніше завантажувати файли з буфера, без необхідності завантажувати їх з сервера. Щоб максимально використовувати цю можливість, ми визначаємо термін дії елементів, використовуючи заголовки ETag і Expires . Метод зменшує кількість запитів до сервера, зменшує споживання передачі і прискорює завантаження сторінок.

  Запобігання хотлінкінга
  Гаряча посилання – це використання зображень з нашого сервера на інших сайтах, які нам не належать. Цей процес призводить до втрати передачі, тому що ресурси завантажуються з нашого сервера. Метод захисту від цього процесу – вставити код в файл .htaccess:

  Блокування хотлинков без відображення зображень

  RewriteEngine OnRewriteCond %{https_REFERER} !^https://(.+.)?traxter-online.net/ [NC]RewriteCond %{https_REFERER} !^$RewriteRule .*.(.jpe?g|gif|bmp|png)$ - [F,NC,L]

  Блокування хотлинков, відображення картинки з хостинг сайту

  RewriteEngine OnRewriteCond %{https_REFERER} !^https://(.+.)?traxter-online.net/ [NC]RewriteCond %{https_REFERER} !^$RewriteRule .*.(.jpe?g|gif|bmp|png)$ https://img148.imageshack.us/img148/237/hotlinkp.gif [L]

  Блокування хотлинков, відображення картинки з основного каталогу нашого сервера

  RewriteEngine OnRewriteCond %{REQUEST_URI} !^/hotlink.gif$RewriteCond %{https_REFERER} !^https://(.+.)?traxter-online.net/ [NC]RewriteCond %{https_REFERER} !^$RewriteRule .*.(.jpe?g|gif|bmp|png)$ hotlink.gif [L]

  NC: ігнорувати заголовні букви, F: помилка відправки 403, L: інформувати движок про припинення інтерпретації файлу, запобігаючи тим самим будь-які інші правила.
  Якщо ми хочемо додати інший домен, який може пов’язувати зображення, ми дублюємо рядок з записом.
  Правила також застосовуються до всіх піддоменів і підкаталогів.

  Плагіни:
  WP-Optimize – плагін для оптимізації бази даних. Це дозволяє видаляти файли версії записів – ревізії, спам та пропущені коментарі, а також оптимізацію бази даних. Крім того, ви можете змінити ім’я користувача. Звіт бази даних відображається внизу – кількість таблиць та їх розмір, стан оптимізації та обсяг даних, які можна видалити з окремих тэлов.

  DB Cache Reloaded Fix – плагін кешування запити до бази даних, кількість запитів до бази даних зменшується, що означає, що навантаження на процесор веб-сервера зменшується, і блог може обробляти набагато більше відвідувачів в одну мить. DB Cache Reloaded Fix кешує запити до бази даних, так що сайт може одночасно обробляти більше відвідувачів. Запити дійсні протягом 5 хвилин. Плагін не впливає на роботу плагінів, генеруючих статистику відвідувань.

  Hyper Cache – плагін для оптимізації блогу з точки зору продуктивності. Він працює на основі серіалізації, тобто спочатку записує стан, а потім відновлює його. Технічно це виглядає так, як ніби функція кешування WordPress викликається при кожному запиті, який перевіряє, чи є в кеші дійсний збережений файл HTML. Якщо це так, сторінка відображається з цього файлу, без необхідності підключення до бази даних. Якщо файл відсутній або недійсний, механізм кешування бере «дамп» сторінки в html-файл. В опціях ми встановлюємо час дії файлу і коли вони повинні бути оновлені (за замовчуванням, коли запис змінюється). Плагін значно полегшує роботу сервера. Плагін Hyper Cache дозволяє значно знизити навантаження на сервер і прискорити завантаження сторінок. Операція полягає у створенні статичних HTML-файлів з 24-годинний періодичністю, оновлюваних через заданий час або при редагуванні записів. Плагін (та інші подібні типи) не працює з плагінами, які генерують статистику відвідувачів.

  Plugin Organizer – плагін, що дозволяє відключати інші встановлені плагіни глобально або вибірково для кожного запису / сторінки. Після відключення даного плагіна глобально, ми можемо активувати його у вікні редагування окремих записів, на яких він буде фактично використовуватися. Це дозволяє знизити навантаження на ваш блог за допомогою плагінів, які завантажуються на всіх сторінках і використовуються лише на кількох. Корисне рішення також у разі конфлікту між плагінами.

  WP Minify – плагін, прискорює завантаження блогу. Плагін працює, комбінуючи і стискаючи елементи JavaScript, CSS і HTML.

  Auto Highslide – плагін вводить ефект Highslide при відкритті графіки, тобто плавне розгортання фоторамки при збільшенні. Завантажити: auto-highslide.zip