Vsdc video editor

25

Vsdc video editor-популярний аматорський відеоредактор, що включає, в тому числі, професійні інструменти. І хоча це комерційний софт, в першу чергу популярна безкоштовна версія відеоредактора vsdc video editor, яка включає всі основні особливості, при цьому не містить рекламу і не вставляє в відео водяних знаків.

Програма пропонує досить функціональний набір інструментів для монтажу, кольорокорекції, застосування різних ефектів, включення переходів та іншого. При цьому, тимчасова шкала цілком порівнянна з професійними відеоредакторами і пропонує масу зручностей для монтажу ролика. Також потрібно відзначити потужні інструменти кольорокорекції. Крім цього, відеоредактор пропонує ряд ефектів: фільтри (розмиття, різкість, дифузія, шум…); трансформація (повороти і різні спотворення форми об’єкта); прозорість (поява і зникнення картинки) та інші. Серед додаткових функцій можна відзначити можливість застосування масок, стабілізацію, конвертацію тривимірних зйомок в звичайне відео.

Відеоредактор vsdc video editor підтримує роботу з більшістю популярних відеоформатів, дозволом до 4k і можливістю збереження відео під певні пристрої (встановлених профілі налаштувань збереження).

Крім основного функціоналу, vsdc video editor містить кілька додаткових інструментів: конвертер відеоформатів, запис відео з зовнішнього джерела, запис відео з екрану, запис голосу, запис дисків і завантажувач відео на youtube.

Користувач може безкоштовно завантажити vsdc video editor. Базова версія включає майже повний функціонал, а ряд додаткових особливостей вимагає перехід на платну версію програми. У безкоштовній версії немає апаратного прискорення, форми аудіо-хвилі, функції стабілізації і деяких налаштувань. Також в ній дещо обмежені деякі функції, в тому числі інструменти накладення масок і роботи з хромокеєм.