Повертаємо класичну кнопку пуску в Windows 10

607

Для багатьох зміна програмного забезпечення виливається в масу проблем. Перше, що кидається в очі – це значні відмінності кнопки «Пуск» в Windows 10, від звичної, так званої класичної, в Windows 7.


Варто розуміти, що повернути абсолютно ідентичну класичної кнопку «Пуск» без установки додаткового програмного забезпечення не вийде. Windows 10 лише надає можливість зробити оформлення кнопки і меню більш наближеним до класичного дизайну.

Кнопка «Пуск» у Windows 10 розташована, як і в попередній версії, в лівому нижньому кутку. Тому боротися з її переміщенням, в даному випадку, не потрібно. Виробники постаралися зробити меню пускової кнопки максимально гнучким, тому у кожного воно може виглядати по-різному.
Возвращаем классическую кнопку пуска в Windows 10

Щоб надати йому більш звичний вигляд, необхідно з допомогою правої кнопки на непотрібних іконках в списку відкрити меню і вибрати пункт «Відкріпити від початкового екрана».
Возвращаем классическую кнопку пуска в Windows 10

Після видалення всіх непотрібних елементів, залишиться тільки одна ліва колонка. Область меню стягуємо з допомогою мишки до межі списку.
Возвращаем классическую кнопку пуска в Windows 10

Таким чином, ви зможете адаптувати кнопку «Пуск» і випадаюче меню до класичного дизайну.