Щотижневий дайджест stratege

77

Ось і вилітає на орбіту 221-й номер нашого щотижневого ігрового дайджесту, в якому ми ділимося своїми досягненнями… Ні, не так, досягненнями ми тепер ділимося в трофейному дайджесті повоскресеньям і раз на два тижні. А тут ми ділимося, хм… Теж, мабуть, досягненнями, але просто в більш загальному сенсі, ось! добре.у мене від цього тижня розум за розум заходить, навіть он про розіграш world of tanks blitz чесно забув. Благо там участниковвсего 30 з хвостиком… Публікую і поспішаю розігрувати коди.

На цьому тижні я пограв в кілька ігор, про які поки говорітьнельзя. Але в однієї можна сказати назву-death stranding:director’s cut . Так, розіслали коди досить рано, запропонувавши їх на підготовку оглядів. Це, ймовірно, обумовлено впровадженням нового контенту, що розкривається поступово разом з плином гри.огляд проекту з’явиться 23 вересня, напередодні релізу.

А вчора я запустив ultra age , яку деякий час грав на гвинті, будучи зайнятим (поглиненим!) tales ofarise . Про обидві ці ігри я вже висловився в оглядах, але проultra age хочеться додати дещо-це рідкісний випадок, коли вчерозапускаєш гру вперше, а сьогодні в обід вже видаєш її огляд. На моїй пам’яті більшість таких ситуацій стосується ігор сневисокими балами, хіти так швидко не проходяться і невідпускають.

Зазвичай для написання огляду на хорошу гру потрібно не 6-7 годин, а кілька днів-переварити,розглянути всі записи, пожонглювати спогадами, зробити кілька начерків, потомвибрати вдалі. Іноді навіть буває потрібно почитати огляди напрошені проекти,вивчити власні дорелізние міркування, зануритися в якусь професійну літературу, щось зробити. Словом, не з льоту пишуться тексти. А тут вийшло дуже швидко: платина в профілі, огляд на сайті, гра —проходняк.

А ось tales of arise вийшла дуже класною. Настільки, що мнепрішлось видалити її з жорсткого диска playstation 5, настільки онаменя не відпускала — хотілося виконувати квести, шукати пропущенниесундуки і секрети, перемагати потужних чудовиськ. Але часу немає, навалилося всього і з усіх боків порядно. В огляді гри багатовичерпної інформації, але сьогодні в twitter колега діманауменко з disgusting men справедливо зазначив, що ясовсем не висвітлив ситуацію з тактиками для ші.

Мені цей момент здався незначним, тому що единственнаячасть серії tales, де розробники потрудилися над тактиками — це tales of hearts з її глибоким налаштуванням поведінки. В агіѕетоже є хороша настройка, але базові шаблони у мене отличнорработали навіть на високій складності. Однак згоден, що упущення і увагу на нього звернено справедливо. Тому виправлюся іскоро доповню інформацією огляд, а зараз зазначу для цікавляться— в грі дійсно прибрали можливість координування дій-соратників по відношенню до конкретних ворогів. Тобто не можна змусити напарників атакувати того ж ворога, на которомсосредоточіл увагу гравець.

На nintendo switch продовжую наярювати king’s bounty ii , іета гра натурально не відпускає. При всіх своїх спірних моментах, косяках балансу і кривій подорожі через світ плоских текстур івозникающих на очах об’єктів, розробка команди 1c примудряється і більше того — стала першою тактикою за багато років,що змусила мене роздумувати про підходи до бою навіть на дозвіллі. Вчора пішов до бою, який не вдалося пройти з наскоку … Ні, вру, вдалося, але втратив занадто багато юнітів, а майже 10к золота надорозі не валяються.

Завантажив збереження, пішов готувати обід і за цей час продумавновую тактику, яку втілив і здолав ворож без втрат. Втакие моменти тут отримуєш справжнє задоволення, будтопобеждаешь своїм розумом і кмітливістю штучний інтелект. Вовсяком разі, створюється саме така ілюзія. Для мене етодорогого варто, навіть якщо в іншому гра средненькая, а балансопределенно вимагає доопрацювання.

До речі про доопрацювання, наш друг ілля сванідзе, відомий вам як oldgamer , повідомив про швидкий вихід на консолях оновлення,яке змусить героя і його/її кінь рухатися швидше. Ура! ще одна витрата батареї на nintendo switch lite – її вистачає на 3 години в king’s bounty ii. Так, гра здорово садітаккумулятор, в інших проектах малюк тримає істотно довше, начас-півтора мінімум.

Ще кілька годин пограв в f. I. S. T.: forged in shadowtorch , і вже зі вступного ролика зрозумів — гра мнепонравітся. І дійсно, грається вона дуже бадьоро: етокласична двомірна метроідванія в дусі bloodstained ,така ж неспішна в плані бойової системи на початкових етапах, іспособная розігнатися в міру знаходження екіпіровки і изучениянових здібностей. Виглядає здорово, на playstation 5 іграетсятоже добре — стабільні кадри, красива графіка і отличнийдизайн.

Давненько вже не було цікавих ігор зі стильним дизайном в стилі. Останнім проектом такого типу була blacksad ,але це детективне пригода вийшло хорошим лише по дизайну,істотно поступившись чудовому коміксу в плані сюжету. Сподіваюся, f. I. S. T. Не підведе і зуміє порадувати, хоча в метроідваніяхсюжет-це аспект другого плану. За платині гра не виглядаєскладової, проте напевно зажадає годин 25-30 часу наполученіе. Багато збірних предметів. При цьому багато з них, аможет і все, відображаються на карті світу. Можливо, otacon1326 розповість про проект завтра в трофейному дайджестеподробнее, так як він працює над гідом по пригодам боевогокролика.

__________________________

На цьому тижні я пройшов на 1000g дві круті ігри. Перша-doometernal . Це була довга подорож (50 годин), але весела.онлайн досягнення не бустив, а затягнув сам. Відточив скілл противдругих гравців і втягнувся. Однією з умов для ачівкі там було вбивство 200 вбивств. І в якийсь момент мені попалися хлопці, яким, схоже, було не займати терпіння. Адже я, граючи запалача, набив на них 50 вбивств. Просаджував їх по здоров’ю домінімума, потім вбивав одного, а другого тримав про запас. Як тільки перший воскресав, я валив другого і на короткому повідку тримав його напарника. Після воскресіння знову вбивав одного, і такпо колу дуже багато разів. Вони намагалися відбиватися, але марно. Вкінце подякував їм за гру, а сам пішов доробляти.

В онлайн doom eternal у деяких гравців, що грають за ревенантів,є огидна тактика. Якщо їх напарника вбивають, вони літаютьпо високим острівцям, не атакують, а лише ховаються, чекаючи повернення другого демона в гру. Це дуже безглуздо, особеннона тлі хороших гравців на демонах,які активно б’ються, застосовують ландшафт, здібності і міньйонів до своєї вигоди. Тому він навчився карати цих перелітних півників, виписуючи імхедшоти зі снайперської гвинтівки. Саме таким було моє трофейне, двохсоте вбивство в онлайні.

Чесно вибивши мережевий режим, я виявив, що до завершення комплекту досягнень мені не вистачає всього однієї ачівкі.вона повинна була випасти за проходження локації за допомогою всього можливого. Все для цього я зробив, але трофейпочему-то не випав. Я поліз в мережу і виявив, що це досягненняє глючним і не випадає у багатьох гравців з першого разу.називається воно-“treasure hunter / мисливець за скарбами” .більш того, розробники в курсі цієї проблеми і ще 20 липня обіцяли її усунути в самих патчах. Однак як видно з мого прикладу, ачівкапо і раніше глючить. Тим, хто збирається вибивати трофеї в doometernal я настійно рекомендую робити бекап сейвів передпроходженням рівня тарас набад. Це дев’ята за рахунком місія вігре. Просто, ще перебуваючи в твердині року, перед запуском заданиявыйдите і скопіюйте сейви зручним вам способом. Потім ісполнітевсе умови для трофея і, якщо по завершенню рівня він вам випав,то можете продовжувати. Якщо ні-то повторюйте до переможного.

шикарний косплей doomgirl.

Що стосується мене, то я скористався єдиним відомим способом вирішення цієї проблеми. Це нове проходження ігрив чистої осередку збереження. Ліки подіяло і досягненнявипало, проте це були ще зайві 6 годин до проходження. Загалом, тарас набад я не взлюбив, так як довелося пройти її багаторазовий. Зокрема завоював в ній однойменний майстер-рівень. На мій погляд він вкрай задушливий через велику кількість мобів. І все ж гра мені як і раніше подобається і я дуже хотів відразу відправиться на підкорення dlc. Але знаю що там за контенті вважаю,що 2 199 руб. Він не варто. Тому вирішив чекати знижки іпока відкласти компліт.

Іншою класною грою тижня стала для мене donut county , здобута з все того ж xbox game pass. Індичка ця не нова, але від того не менш весела. У ній злодійкуватий єнот викрадає все місто. Азатем вони разом з жителями намагаються знайти спосіб вибратися з тогомісця, в якому опинилися. Геймплей, де потрібно всмоктувати речі впончіковую діру – той ще чад. Я взагалі люблю видавництво annapurna interactive , а ця гра навіть розроблена ними. Ще раз переконався, що ці хлопці курять забористу дурь. Якщо не вірите,то почитайте мій огляд на sayonara wild hearts .

Єноти-хлопці без комплексів.

На додаток в donut county забавні і легкі досягнення. Не будуспойлеріть, щоб не псувати вам ефект від жартів. Однак кожнийвихід за рамки дозволеного тут супроводжується приколом. Мнепонравилось, що героями тут виступають олюднені тварини. Іхнелепий дизайн як би доповнює загальний градус божевілля. Наприклад, подивіться на того ж героя-єнота: він тримає голову і уважнослухає, як розумна істота, але його хвіст бешкетливо ходить з боку в бік, видаючи в ньому шкодника. І так, я дуже люблю тварин.уважний читач вже міг помітити це за моїми оглядами: якщо в грі є тварини, то манул з великою ймовірністю зробить на це огляд. Я писав прокотанов, собакенів, фенеків, про лисичок і вовчиць, про ворон і гусей, а також, як виняток, про панамських жуків. І це тільки початок ) бажаю гарного тижня і успіхів у всіх справах!

__________________________

За минулий з останнього дайджесту час я закінчив проходженіесурвайвал-хоррора tormented souls від перуанскіхразработчіков dual effect і abstract digital. Гра виявилася справжнім сюрпризом, а приємний післясмак після проходження виявився навіть сильніше, ніж я думав спочатку. Постараюся розповісти про неї в огляді вже наступного тижня.

дивна “арт-інсталяція” має пояснення – огромнийгеологический бур увійшов прямо в голову босові

Так, в сюжеті вистачає дірок і недомовленості, а зав’язка кажетсянівной і безглуздою одночасно, але завдяки кільком необычнымсюжетным ходам, розробники дуже непогано пов’язали всі разом. Дажеперемещенія в іншу реальність і (тільки тихо!) у часі, знайшликласне несподіване застосування.

До кінця проходження у мене, правда, накопичилося дуже багато патронів і навіть досить плівки для збережень – це створило сильнийконтрасто з першими годинами, коли зберігатися ледь вдавалося передзавершенням ігрової сесії, а патронів було рівно стільки, чтобыхватало завалити ворогів в наступних кімнатах. Ну це схоже на мене– економити припаси до останніх босів і там вже ні в чому собі не казати. Шкода, звичайно, що багато розробникисурвайвал-хоррорів грішать пристрастю до величезних безформнимисозданиям в ролі головних супротивників перед титрами. Куди там, навіть корифеї жанру з capcom іноді обламували задоволення гравцеві, змушуючи битися з якимось гігантським щось з нескінченнимищупальцями і неосяжною пащею по центру. Ну в tormented souls хоча б треба трохи подумати перед тим, як почати всаджувати в головного героя залишився боєзапас. А перед конфронтацією з ним найдетсяпотасовка відразу з четвіркою найсильніших рядових супротивників вігре – з такими собі культистами-мутантами в протигазах і з молотами.тут мені якраз згодилися старанно зекономлені заряди дляелектріческого списа. А кінцівку я отримав найкращу (з трьох,якщо не плутаю, можливих).

Ще вчора запустив king’s bounty 2 і з удовольствіеммедітативно побігав по нострії, а заодно пройшов іспитаніепроріцателя під назвою «тиран». Ось тут вже дійсно биллабитва-головоломка: кілька разів майже перемагав, маючи всього четирегаргульи і кістяного дракона на руках, але в останній момент вечноне вистачало самої малості. У підсумку нарешті зрозумів, що надопожертвувати гаргульямі і влаштувати магічний апокаліпсис в центрекарти. Або все-таки тут можна перемогти якось інакше? начебто ніде не бачив такої інформації.

__________________________

Міміки! вони діставали нас prey, лякали в dark souls, а ещезаставляют гріндіть в fortnite ! epic games кілька разкормілі свою королівську битву патчами, попутно вносячи зміни в «бій з бурею”. В результаті кількість міміковсократілось до мінімуму, але трофей, пов’язаний з ними – залишився!періодично в грі починається івент, пов’язаний з вивченняемподземелій. З огляду на його тематику, створюється враження, що онприв’язаний до хеллоуїну. І ми з дімою активно грінділі, знищуючи їх, заради заповітної нагороди. Якщо ви раптом теж націлилися на платину – не пропустіть момент!

Я зараз проходжу гру, яку покриває ембарго. Щоб закрити цей пробіл-розповім про своє повернення в чудову головоломку « гаррі поттер: магія і загадки ».скільки я не гуглил, скільки відео з рекомендаціями не дивився-кращого тематичного пазла просто не знайти! трохи раніше я прошелкучу головоломок, вступив в клуб чарівників, але ніяк не прівязалсвой прогрес і в підсумку втратив збереження. Довелося починати снуля.

За основною лінійці загадок у мене виходить плисти дуже легко,все-таки досвід, отриманий раніше, допомагає максимально еффектівнопроходіть їх. Зате в незвичайних івентах і в абсолютно новихвипробуваннях клубів все не так просто. За кілька місяців іграсильно змінилася і стала ще цікавіше. До слова, якщо ви знаетехорошие головоломки і аркади-пишіть про них в коментарях! будуочень вдячний. Просто я спробував долучитися до hidden city і зрозумів, що пошуки предметів-це зовсім не моє!

curious expedition 2 продовжує дивувати! коли в одному з подорожей мені попався портал, я і уявити не міг, що онприведе мене на остов розумної раси рептилоїдів… Ці істоти виявилися цілком адекватними і не стали відразу з’їдати мою групу. Ядаже відвідав їхнє село. Втім, похід в інший вимір не пройшов для моєї групи безслідно. Там набагато більше факторів, що впливають на мотивацію і здоров’я. Отруйний туман, дрімучі копальні та інші об’єкти зводять персонажів з розуму і завдають їм шкоди.

Незважаючи на всі ці кошмари мені вдалося виробити тактикупроходження. Жодну з експедицій я не провалив! душевне здоров’я-це один з найважливіших стовпів для всієї партії. Якщо героїчувствую себе погано, їм гарантовано настане кінець. Онипопробуют з’їсти своїх сопартийцев або просто втечуть, потягнувши ссобой цінні речі. Вірити можна тільки собі! тут тему зради з боку соратників розкривається дуже круто. Можна дажевстретіть конкуруючу експедицію біля головної мети. Якщо вам єщо віддати – вони заберуться геть! цікаво? не те слово!

__________________________

І знову велика частина мого вільного часу була приділена tales of arise , про яку нарешті можна рассказиватьспокійно. Незважаючи на всю свою приземленість і деякі кліше,сценарій нової частини залишив після себе лише позитивні емоції снемного гірким післясмаком — в грі постійно піднімаються теми ворожої неприязні, людських взаємин і питань вибору. Чи варто зганяти всю свою ненависть на дівчині-ізгої, тільки через те, що вона іншої раси? як вчинять люди, дізнавшись, що серед них є ті, хто володіють надприродними здібностями, неприсущими їх народу? чи стануть вони їх захищати або вирішатунищити? подібні питання є однією з головних тем гри,викликаючи асоціації з реальним світом і його проблемами.

Порадувала мене і оновлена бойова система, що стала куди більш розмовною і доброзичливою до гравця. Парні удари, контратаки, імасса прийомів, доступних нашим героям – подібне різноманітність іпростота використання всіх механік не може на радувати. Але от щодо всього іншого не все так однозначно, адже поряд снововведеніямі і новим движком, серію досі переслідують люди, що зустрічаються у всій франшизі.

Я не можу сказати, що є відданим фанатом «tales of»,який раніше переграв у всі вийшли частини, але мною пройденодостаточно з них, щоб розуміти, наскільки консервативнойявляется франшиза. Після berseria і arise, я можу сказати, що менябезумовно радують ті боязкі кроки, які серія почала робити всторони від звичних підвалин. І я дуже сподіваюся, що рано чи пізно, але я побачу гру з написом tales of в назві, в которойне буде лінійних локацій, одноманітності побочек в квестах продесяток кабанчиків, і невидимих стін, що вказують гравцеві, як емудействовать і куди йти.

Другою грою, яка захопила мій цифровий простір, стала axiomverge 2 , від якої я очікував куди більшого. Многогорассказивать не буду, адже повноцінний огляд на неї вже готовий, але деякі деталі мені розповісти хочеться. Купуючи і запускаючи гру, пам’ятайте, що це не повноцінне продовження гучного оригіналу, а абсолютно нова гра, зі своїмиМеханіками, героями іісторією.

Дам вам пораду-вперше запустивши гру, почекайте деякий час в головному меню, щоб побачити передісторію і дізнатися мотивацію головної героїні. Особисто я цей ролик переглянув лише з третім запускомігри, випадково відклавши контролер в сторону, через що на началепрохожденія банально не розумів, що відбувається навколо, і хто всееті люди. Та й якщо розглядати проект в цілому, то до гри естьмножество питань, починаючи від спрощення бойової системи івипилювання з гри всього арсеналу трейса, і закінчуючи крайнеслабим і скупим на деталі сюжетом, за яким банально нецікаво спостерігати. Але всупереч усьому сказаному, я не можу сказати і того,що гра погана – це дійсно хороша метроідванія, але саме про дослідження двох представлених в грі світів. Всеостальне залишається лише на совісті розробника.

Руки нарешті дісталися і до новенького фільму жахів apsulov: end ofgods , що змішав у своєму сеттінгу sci-fi і скандинавську міфології. На даний момент я ще в процесі проходження і не можу висловити всі свої відчуття від гри, так що поки зазначу лише особливості в російській локалізації, які видно вже з головного, і затягнуте вступ.

__________________________