Чергове оновлення Windows 10 змінить роботу Провідника

313

Microsoft знайшла спосіб, як зменшити неприємні наслідки для користувача, якщо система несподівано зависне. Очікуване вже в квітні 2019 року оновлення Windows 10 змінить звичну роботу файлового менеджера. Після найближчого апдейта «десятки» Провідник буде автоматично відкривати кожну папку в окремому процесі. Це допоможе уникнути незапланованого згортання всіх відкритих файлів у разі підвисання і примусового завершення роботи.

Аналогічний підхід лежить в основі роботи браузера Chrome, де кожна нова вкладка відкривається в окремому процесі. Такий спосіб допомагає уникнути повної зупинки роботи браузера, якщо одна з вкладок призведе до гальмування всієї системи.

Зміна роботи менеджера файлів очікується після оновлення Windows 10. Поки апдейт системи недоступний всім користувачам і зараз проходить попереднє тестування в спеціальній групі Insider Preview.

Крім зміни алгоритму роботи менеджера файлів, новий Windows 10 у фінальній версії отримає ще ряд нововведень. Одне з них пов’язано з Провідником, який може доповнитися підтримкою файлових систем Linux. Проте її поява, за словами представників Microsoft, в найближчій збірці малоймовірно, нова функція ще досить «сира» і поки що перебуває на початковому етапі своєї розробки, тому весняне оновлення, швидше за все, з’явиться без неї.

Крім того, масштабне весняне оновлення принесе ще кілька новинок. В ОС Windows 10 очікується поява віртуального безпечного простору, або пісочниці, яка забезпечить тимчасову ізоляцію для запуску підозрілих програм і документів без ризику для самої системи. Також в «десятці» заплановано поява функції, здатної запобігти збій роботи всієї ОС, якщо в неї не вбудовується якесь оновлення. Якщо патч призводить до припинення роботи і появі синього екрану, Windows 10 заблокує і після позбудеться від нього, повернувшись в колишнє стабільне положення.

Чергове оновлення Windows 10 може позбавити її звичного дизайну, прибравши з головного меню візитну картку «десятки» – live tiles (живі плитки). У цьому випадку операційна система наблизиться до стандарту попередніх версій Windows 7 і XP, а меню Пуск стане відображати звичні основні параметри системи, кнопки швидкого доступу, список всіх програм з нещодавно відкриттям додатками.

Оновлена весняна збірка Windows 10 може доповнитися і поліпшеним фірмовим браузером Microsoft – Edge. Очікується його остаточний перехід на сучасний движок Chromium, який є в багатьох браузерах, в тому числі Google Chrome.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/