Arm запропонувала спосіб скоротити терміни розробки процесорів з п’яти до трьох років

23

Одним з бонусів, яким nvidia збирається задобрити противників покупки arm, є обіцянка побудувати новий суперкомп’ютерний центр, що прискорює розробку процесорних архітектур. Втім, вже зараз arm готова делегувати частину функцій з розробки процесорів хмарним системам тієї ж amazon (aws).

Джерело зображення: eetimes

У всякому разі, представлена на цьому тижні платформа arm total solutions for iot дозволить клієнтам компанії скоротити терміни проектування процесорів для сегменту інтернету речей з п’яти до трьох років, виключно за рахунок створення в хмарі емулятора виконавчих блоків процесорів. Розробникам не потрібно буде створювати фізичні прототипи, програмний код можна буде оптимізувати, використовуючи програмну модель в хмарі, і це дозволить помітно прискорити процес створення нових продуктів за ліцензією arm.

Новий інструментарій для розробників базується на перевіреній платформі arm corstone, яка вже дозволила клієнтам компанії скоротити час виведення на ринок більше 150 проектів. Віртуальні засоби розробки будуть доступні клієнтам arm на майданчику aws. В епоху стрімкого розвитку інтернету речей подібне підмога навряд чи виявиться зайвим.