Що робити, якщо звук тільки в одній колонці?

382

Нещодавно з’явилася така проблема, пропажа звуку в одній з колонок. Не поспішайте одразу викидати і купувати нові колонки або навушники, тому що проблема вирішується дуже легко. З цього приводу вирішив написати невелику статтю.

Так як я зараз користуюсь ноутбуком, то різниця в звуці була непомітна, тому що тільки одна колонка і звук моно. Але як тільки підключив навушники, відразу стало помітно, що звук тільки в одному вусі.
З’явилася така проблема у Windows 7 домашньої базової при включенні.
Методом “тику” я швидко знайшов рішення – на панелі сповіщень клацнув по значку Динаміки і пару раз провів за ползунку вгору-вниз. Після того як провів вгору то звук відразу став відтворюватися в “обидва вуха” , як варіант, можна вибрати у пункті Динаміки посилання Мікшер і там вже в полі Пристрій Динаміки потріпати повзунок.

Якщо таке рішення Вам не допоможе то можлива технічна проблема. Перевірте дроти і як вони кріпляться до гнізда. Якщо і це не допоможе, то швидше за все проблема у самих колонках/навушниках і потрібно їх або розбирати і дивитися що там з проводами, або дивитися проводу (а не затиснуті?), або віддати фахівцям, ну і найпростіший варіант – купувати нові.

Залишайте коментарі якщо у Вас є інші пропозиції щодо вирішення даної проблеми або можете доповнити дану статтю.