Як прибрати папки зліва

420

На прохання одного з читачів мого сайту, у цій статті я покажу як можна прибрати папки в меню зліва.
У Windows розробники намагаються зробити інтерфейс як можна більш дружнім до користувача. Саме тому ця операційна система стала такою популярною. Зокрема, якщо відкрити Мій комп’ютер або знаходиться в будь-якій папці, то можете навіть зараз подивитися і звернути увагу на невелику панель з папками, яка розташована ліворуч від області, у якій розташовані всі папки та файли. У Windows XP там знаходяться Завдання для файлів і папок, Інші місця і Докладно. У Windows 7 і 8 Вибране, Бібліотеки (Відео, Документи, Зображення, Музика), Комп’ютер і Мережу.

Я часто користуюся цією панеллю для того, щоб швидко перейти в потрібну мені папку. Рідше для того, щоб дізнатися властивості файлу або папки. В інших випадках там, в принципі, робити нічого (для мене).

До речі, можете почитати статтю Додаємо папку в меню Обране в якій описаний спосіб додавання в цю панель своєї папки, яку Ви часто відкриваєте. Таким чином можна швидко перейти в неї з будь-якого місця провідника.

Але деяким взагалі ця панель не потрібна, а потрібно більше місця для перегляду файлів і папок.
До речі, щоб зримо збільшити місце в Windows 8 можете почитати статтю Прибираємо папки з Мого комп’ютера в Windows 8.1 в якій описано як можна прибрати Мої документи, Мої відеозаписи, Мої зображення, Моя музика і т. п. з Мого комп’ютера. Мабуть розробники “вісімки” вирішили що користувачам часто потрібні саме ці папки, ось вони і включили їх показ відразу в Моєму комп’ютері.

Ближче до суті. За допомогою наведених нижче інструкцій Ви зможете прибрати або видалити (як хочете називайте, але в Windows 7 вона називається Область переходів, а в Windows 8 Область навігації) цю панель з папками, яка знаходиться зліва.

Як прибрати панель папок ліворуч (Типових завдань) в Windows XP

Спочатку все це справа виглядає так:


Ми переходимо у верхнє меню Сервіс, а там вибираємо Властивість папки…
Как убрать папки слева

На вкладці Загальні ставимо перемикач Використовувати звичайні теки Windows і зберігаємо це справа натисканням кнопок “Застосувати” і “Ок”
Как убрать папки слева

В результаті отримуємо таке:
Как убрать папки слева

Як видалити область переходів в Windows 7

Спочатку віконце у нас таке:
Как убрать папки слева

Натискаємо на верхнє меню Упорядкувати і в розкривному списку вибираємо Подання, ну а там вже знімаємо галочку з Області переходів
Как убрать папки слева

У результаті повинна вийде так, що нічого зліва більше не буде показуватися:
Как убрать папки слева

Як вимкнути область навігації в Windows 8

Тут взагалі все ще простіше.
Переходимо на вкладку Вид, а там тиснемо на Область навігації і у спадаючому меню знімаємо галочку з Області переходів:
Как убрать папки слева

В результаті отримуємо таку приємну картинку:
Как убрать папки слева

З одного боку ці папки зліва здорово полегшують переходи або деякі завдання, ну а з іншого коли їх немає, то місця більше стає. Загалом видаляти чи ні – вирішувати Вам, але тепер Ви точно знаєте як можна видалити цю панель зліва в Windows XP, 7 і 8.