Apple переманила одного з керівників підрозділу meta по ar-продуктам

35

Оглядач bloomberg марк гурман (mark gurman) повідомив у своєму інформаційному бюлетені power on про те, що apple найняла андреа шуберт (andrea schubert), що працювала до цього керівником відділу комунікацій і зв’язків з громадськістю підрозділу meta з розробки продуктів доповненої реальності (ar).

Джерело зображення: pixabay

На думку репортера, оскільки meta, що випускає гарнітури oculus, є лідером на ринку vr-систем, це призначення має сенс для apple, яка стає все ближче до запуску свого носимого пристрою змішаної реальності.

Цього року в «чорну п’ятницю» і в «кіберпонеділок» vr-гарнітура oculus quest 2 була одним з найбільш продаваних продуктів. Додамо, що додаток meta oculus очолило рейтинг app store в сша на різдво і сьогодні було названо безкоштовним додатком номер один в магазині додатків google play, що є потенційною ознакою того, що в це свято значна кількість людей отримала vr-гарнітуру в подарунок.

Незважаючи на численні чутки з приводу підготовки apple гарнітури змішаної реальності, компанія як і раніше зберігає мовчання про розробку продукту. Аналітик мінг-чі куо (ming-chi kuo) прогнозує її вихід в 2022 році. За словами оглядача bloomberg марка гурмана (mark gurman), гарнітура буде зосереджена на трьох ключових функціях: іграх, споживанні мультимедійного контенту і спілкуванні. Повідомляється, що в пристрої буде два центральних процесора, два mini-led-екрани з роздільною здатністю 4к кожен, 15 оптичних датчиків, засоби для відстеження погляду, адаптер бездротового зв’язку wi-fi 6e.