«роскосмос» запустить нові супутники зв’язку «експрес» в грудні 2021 року

37

Державна корпорація «роскосмос» назвала плановані терміни запуску телекомунікаційних апаратів «ескпресс-аму3» і «експрес-аму7»: ці супутники зв’язку і мовлення планується вивести на орбіту в грудні нинішнього року.

Тут і нижче фотографії “роскосмосу”

Апарати серії «експрес» виготовляються на замовлення російського оператора супутникового зв’язку фгуп «космічний зв’язок» в інтересах міністерства цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій російської федерації.

Супутники “ескпресс-аму3» і” експрес-аму7 ” призначені для забезпечення високоякісних послуг зв’язку і телерадіомовлення для споживачів росії і зарубіжних країн. Бортова апаратура може функціонувати в ku -, l-і с-діапазонах.

Повідомляється, що 18 жовтня 2021 року названі апарати були доставлені на майданчик № 92 космодрому байконур. Найближчим часом почнеться виконання операцій з підготовки супутників до запуску.

Пуск буде виконаний зі стартового комплексу майданчика 200 космодрому байконур за допомогою ракети-носія «протон-м» з розгінним блоком «бриз-м». Супутники “експрес-аму3» і” експрес-аму7 ” планується вивести на геостаціонарну орбіту і розмістити в позиціях 96,5 і 145 градусів східної довготи відповідно.