Як згорнути скайп в трей

384

Багато хто з Вас користуються скайпом. Думаю не потрібно пояснювати що це за програма. Вона, в принципі, всім хороша, але в цій статті суть не зовсім про її достоїнства і недоліки, а про те, що коли Ви запускаєте, то при натисканні на кнопку “згорнути” або “закрити”, вона потрапляє в Панель завдань і в результаті вона завжди відображається як запущена. Бути може комусь (як мені) це заважає т. к. Ви її запустили щоб просто бути в мережі і щоб скористатися коли потрібно, а вона “висить” на панелі і весь час здається, що вона дуже потрібна. Наприклад я так думаю що все, що відображається у Панелі завдань, зараз мені потрібно і варте моєї уваги.
Скайп не вважається однією з таких програм для мене. Тому мені б хотілося щоб при натисканні на “згорнути” або “закрити” вона потрапляла в область повідомлень (трей) не заважала моєму погляду. Зрозуміло, можна скористатися програмою для згортання будь-яких програм в трей, але навіщо, коли сам скайп надає таку можливість?

За замовчуванням скайп налаштований таким чином, що він не згортається в трей, а висить в панелі завдань. Про це вже багато написано вище. Щоб згорнути в трей, потрібно прибрати всього лише одну галочку.

Отже, заходимо в Інструменти – Налаштування у верхньому меню


і тут прибираємо всього лише одну галочку “Не прибирати Skype з панелі завдань, коли я в мережі” Додатково – Розширені налаштування:
Как свернуть скайп в трей

І все. Не забудьте натиснути кнопку Зберегти і можете відразу спробувати згорнути скайп і він згортається в трей. Ось так все просто і швидко.